امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۰۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13005
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۳
تعداد بازدید: 185
به گزارش  خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید مندنی سیدی، رئیس و سخنگوی ائتلاف بزرگ اقوام ایرانی- شهروند تهرانی در گفت ...

به گزارش  خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید مندنی سیدی، رئیس و سخنگوی ائتلاف بزرگ اقوام ایرانی- شهروند تهرانی در گفت و گو با خبرنگاران گفت: پس از بررسی های کارشناسی وبدون در نظر گرفتن نگاه‌های حزبی و سیاسی و با محوریت سه اصل اصالت در کردار، نجابت در رفتار و صداقت در گفتار لیست ائتلاف بزرگ اقوام ایرانی-شهروند تهرانی برای چهارمین دوره انتخابات شورای شهر تهران با شعار تهران سلام انتخاب شد.

وی افزود: تهران پایتخت و مرکزی سیاسی اقتصادی و کانون ارزشهای اجتماعی و فرهنگی کشور و بزرگترین شهر ایران است.

وی گفت: هر بنا، خیابان و میدان در این شهر یادآور دردها و رنج ها ،شادی ها و امیدهای جماعات انسانی در طول تاریخ این شهر است.

سیدی تصریح کرد: معانی و مفاهیم فضاهای این شهر از محدوده ملی به مراتب فراتر رفته و اعتبارات و اهمیت عمومی تری پیدا کرده است به گونه ای که تهران در سالهای اخیر شاهد تحولات اقتصادی، تغییر در ساختار فیزیکی و حجمی و نهایتاً شکل گیری فرهنگی متنوع بوده است.

وی تأکید کرد: این تحولات مجرد نبوده است و به وضوح در زندگی فردی شهروندان نیز مشهود است.

سیدی افزود: بطور کلی میتوان در سه بخش به هم پیوسته یک کلان شهر که شامل اقتصاد(کار) ،جامعه(مردم) و فضا(مکان) که از طریق تکنولوژی اطلاعات به هم مربوط شده اند، باز شناسی کرد و در کنار عوامل فوق تاثیر محیط زیست شهر تهران و تغییرات حادث شده بر آن می توان عاملی موثر در روند تحولات مذکور تلقی شود.

رئیس  و سخنگوی ائتلاف بزرگ اقوام ایرانی - شهروند تهرانی در مورد برنامه های این ائتلاف برای اداره شهر تهران گفت: بدون تردید تهران باید حول محورهای ششگانه شهرپارک، شهر روان، شهر سبز، شهر با فرهنگ غنی، شهر پویا با بافت و فضای کالبدی مطلوب با انتخاب و راهیابی افراد متخصص و مدیران با سابقه شهری به شورای اسلامی شهر تحقق یابد که جهت برون رفت از مشکلات و توفیق در حصول موارد فوق و با نیت خدمتگزاری بدون منت، ائتلاف اقوام ایرانی - شهروند تهرانی با مشارکت جمعی از افراد ولایتمدار، متعهد، متخصص و مسئولیت پذیر تشکیل شد.

وی اظهار امیدواری کرد جمعه آینده، پیرو بیانات رهبر فرزانه انقلاب در سال حماسه سیاسی شاهد حضور حداکثری مردم شریف و نجیب تهران درپای صندوق‌های رای باشیم.

لیست ائتلاف بزرگ  " اقوام ایرانی- شهروند تهرانی با شعار تهران سلام برای چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران اعلام شد.
 
اسامی حاضرین در این لیست عبارتند از:
1- ولی الله شجاع پوریان
2- مجتبی قاسمی
3- سید روح الله سیدی
4-آرش میر اسماعیلی
5-غلامرضا کرد زنکنه
6-سیدکاظم خادمی 7-محمود رضائیان
8- حمید سیفی
9- محسن عزتی
10- قدرت الله حشمتیان
11- فرحناز قندفروش
12- سیدمحس سادات کیانی
13- سیده مهسا شریفی
14- رحمت الله حافظی
15- سیاوش شهریور
16-عباس قلی زاده زحمتکش
17- سید هادی هاشمی
18- فاطمه سادات میرمسیب
19- محمد ودود حیدری
20- نعمت الله توان
21- عزیزالله بابلی بهمئی
22- رضا شادمانفر 23-نادر کرمی
24-خاطره استاد رضایی
25- مهدی کردبچه حسین آباد
26- حمید عزیزی قاسم آباد
27- کیانوش سبزی پور
28- مژگان نوری سمامی املشی
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها