امروز : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۱۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130059
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۳۴
تعداد بازدید: 13
به گزارش گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسین امیرعبداللهیان معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه که در مسقط به سر می‌برد ...

به گزارش گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسین امیرعبداللهیان معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه که در مسقط به سر می‌برد در گفت& zwnj;وگو با واحد مرکزی خبر در خصوص اظهارات مقامات بحرینی علیه کشورمان گفت: اگر اظهارات وزیر خارجه بحرین درست نقل شده باشد، ما شرایط بحرین را درک می‌کنیم.

وی افزود: تحریم انتخابات این کشور از سوی معارضه، تداوم بحران و بن بست سیاسی در این کشور و تداوم روش‌های ناکارامد امنیتی در مقابله با مردم و عدم اجازه نیروهای افراطی درون حاکمیت به پادشاه، ولیعهد و معارضه معتقد به راهکار دموکراتیک برای تحقق حل سیاسی، شرایطی را ایجاد کرده که برخی مقامات بحرین خارج از شئون دیپلماتیک سخن می‌گویند.

معاون وزیر خارجه کشورمان افزود: جمهوری اسلامی ایران در کمک به نقش محوری عراق و سوریه کمر داعش را شکسته و بدون اتخاذ سیاست دوگانه، موثرترین و سازنده‌ترین نقش را در مبارزه با تروریسم و برقراری ثبات، صلح و آرامش در منطقه ایفا می‌کند.

امیرعبداللهیان همچنین برخی سخنان منتسب به وزیر خارجه بحرین را فاقد ارزش پاسخگویی دانست.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها