امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۱:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13008
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۳
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ، رسول خادم- رییس کمیسیون اقتصادی و برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران با اعلام انصراف خود ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ، رسول خادم- رییس کمیسیون اقتصادی و برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران با اعلام انصراف خود از کاندیداتوری چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: در این دوره از انتخابات شورای اسلامی شهر تهران تمایلی به ثبت نام و اعلام کاندیداتوری خود نداشتم اما به دلیل اصرار برخی از همکاران و عزیزانی که در جریان فعالیت‌های ده سال گذشته من در شورای دوم و سوم به عنوان مسئول کمیسیون های" فرهنگی و اجتماعی" و "برنامه و بودجه شورا" بودند، ثبت نام کردم.

وی خاطر نشان کرد: برخی از گروههای فعال در انتخابات شورای اسلامی شهر تهران هم محبت کردند و نام بنده را در لیست‌های انتخاباتی خود گذاشتند و حتی اعلام هم داشتند.

خادم افزود: اما واقعیت این است فارغ از سوابق و تجربیات جزیی این حقیر در عرصه‌های مدیریتی به نظر می رسد حضور و فعالیت 10 ساله به اتکاء و اعتماد رای مردم عزیز آنهم در نهادی چون شورا که نیاز به تنوع مستمر دیدگاهها ،سلیقه‌ها و تخصص‌ها دارد کافی است و باید این میدان را برای حضور سایرین آزاد گذاشت.

از طرف دیگر بعد از این در عرصه کشتی باید تلاش کنم، از اینرو تصمیم گرفتم با انصراف از حضور در انتخابات شورا ضمن ادامه تدریس در دانشگاه به عنوان یک معلم در فرصت نامشخصی که فعلا برای فعالیت در میدان کشتی نیز در اختیار دارم تا جایی که ممکن باشد و بگذارند در عرصه ورزش بمانم  و فعالیت کنم.

انصراف کتبی رسول خادم نیز ظهر امروز به فرمانداری تهران ارسال شده است.

انتهای پیام/
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها