امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۲:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130081
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۳۵
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس (11 آذر ماه 93) ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس (11 آذر ماه 93) از سوی هیأت رئیسه قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است.

ابراهیم کارخانه‌ای نماینده مردم همدان در تذکری به وزیر صنعت خواستار جلوگیری از واردات بی‌رویه کالا شد که در سال جاری به 30 درصد افزایش یافته و خسارات جبران‌ناپذیری را به تولید ملی وارد می‌کند.

سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در تذکری به وزیر ورزش و جوانان خواستار توضیح در خصوص علت روند چندگانه وزارت ورزش در برگزاری انتخابات فدراسیون‌های ورزشی و حضور افراد دوشغله در راس برخی فدراسیون‌ها شد.

احمد امیرآبادی نماینده مردم قم به وزیر امور خارجه لزوم رسیدگی به امور زندانیان ایرانی خارج از کشور به ویژه افراد در بند در زندان‌های عراق و به وزیر راه و شهرسازی لزوم رسیدگی به وضعیت مسکن مهر را متذکر شد.

عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان به وزیر اقتصاد در مورد ضرورت عدم اعمال سلیقه در اجرای بند «ل» ماده 139 قانون مالیات‌های مستقیم بالاخص برای موسسات فرهنگی و هنری و کانون‌های آگهی و تبلیغات تذکر داد.

حسن تأمینی لیچایی نماینده مردم رشت در تذکری به وزیر علوم خواستار رسیدگی به وضعیت نامناسب دانشگاه پیام نور کشور شد.

علیرضا سلیمی، نادر قاضی‌پور و علیرضا محجوب نمایندگان محلات، ارومیه و تهران در تذکری به وزیر صنعت خواستار توضیح علت افزایش بی‌رویه قیمت نان شد.

محمد پیروزی و ابوالقاسم جراره نمایندگان نطنز و بندرعباس در تذکری به رئیس‌ جمهور خواستار تسریع در جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی استانداری‌های سراسر کشور شدند.

روح‌الله حسینیان، مهدی کوچک‌زاده، حمید رسایی، بیژن نوباوه، مرتضی آقاتهرانی، مجتبی رحماندوست، فاطمه رهبر، سید علی طاهری،‌ احمد سالک، عبدالکریمی جمیری، علی اکبر ناصری، علیرضا سلیمی، رضا آشتیانی عراقی و نصرالله پژمان‌فر نمایندگان تهران، گرگان، اصفهان،‌بوشهر، بابل، محلات، قم و مشهد به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی لزوم برخورد قاطع با ماهنامه مهرنامه و پرهیز از تساهل و تسامح در برابر نویسندگان خاطی را متذکر شدند.

محمد دامادی نماینده مردم ساری به وزیر اقتصاد در مورد نرخ بالای سود بانکی تذکر داد.

عباس فلاحی باباجان نماینده مردم اهر در تذکری به رئیس جمهور خواستار دستور تجدید نظر در قطع یارانه کارگران فصلی و دانشجویان اعزام به خارج از کشور شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها