امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۲:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130088
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۳۵
تعداد بازدید: 324
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی‌محمد نائینی رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت حماسه 9دی ضمن بازشماری بخشی از

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی‌محمد نائینی رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت حماسه 9دی ضمن بازشماری بخشی از

دستاوردهای فراوان حماسه این روز برای نظام جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: حماسه نهم‌دی اقتدار معنوی و قدرت مردمی نظام را به نمایش گذاشت و قدرت ملی ما را بازیابی کرد.

وی ادامه داد: در حماسه تاریخی و تاریخ‌ساز 9دی ، نظام قدرت بسیج‌گری خود را به نمایش گذاشت و قدرت عاشورا در به حرکت درآوردن آحاد مختلف مردم به عرصه ظهور رسید.

نائینی بیان داشت : حماسه ماندگار 9دی جایگاه والا و برتر رهبری در روشنگری و بسیج اجتماعی و ملی را بار دیگر به تصویر کشاند.

رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت حماسه نهم‌دی در خصوص بزرگداشت پنجمین سالگرد این حماسه باشکوه تصریح کرد: ستاد مرکزی و تمامی ستادهای تابعه استانی و شهرستانی باید با اندیشه‌ورزی و خردمندی و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها و روش‌های جدید و خلاقانه و استفاده از رویکردهای نوین، شاهد یک حرکت خودجوش و مناسب در بزرگداشت پنجمین سالگرد حماسه نهم‌دی باشیم.

نائینی حماسه نهم‌دی را یک کار بزرگ و خارج از قدرت‌های انسانی دانست و خاطرنشان کرد: به تعبیر مقام معظم رهبری ، خلق حماسه 9دی عنایت بزرگی بود که خداوند متعال به ملت ایران داشت و این پیام را به جهانیان مخابره کرد که انقلاب اسلامی در مواجهه با پیچیده‌ترین فتنه‌ها و توطئه‌ها ، مقاوم و استوار و شکست‌ناپذیر است.

وی به سناریوهای پیچیده و توطئه‌های خطرناکی که غربی‌ها علیه مردم ایران و نظام اسلامی طراحی کرده بودند و بعدها هم به آن اعتراف کردند که آنان برای ایجاد و مدیریت فتنه 88 از سال‌ها قبل برنامه‌ریزی کرده بودند، اشاره و بیان داشت : همه آن فرضیات، خیالات، سناریوها و توطئه‌های شوم دشمنان قسم‌خورده انقلاب به‌ویژه آمریکا و انگلیس با حرکت حماسی 9 دی ملت ایران در هم ریخت و با شکست فضاحت‌باری روبرو شد.

نائینی اضافه کرد : ملت بزگ ایران اسلامی با خلق حماسه 9 دی واقعاً نشان داد که با وجود یک جنگ تمام عیار رسانه‌ای و جنگ نرم و عملیات روانی به‌خصوص با بهره‌گیری دشمنان از همه ابزارهای به روز و جذاب و استفاده از تمامی ظرفیت‌های نوین ارتباطی و شبکه‌های اجتماعی و موبایل محور، بر سر اعتقادات و باورها و ارزش‌های دینی، ملی و عاشورایی خود محکم و استوار ایستاده و نفوذ ناپذیر هستند.

در ادامه اصغر آب‌خضر قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن برشمردن پیام‌های اصلی حماسه تاریخی 9دی که به جهان مخابره شده بود، تاکید کرد: یکی از پیام‌های اصلی حماسه تاریخی 9دی این است که به وضوح نشان داد که دشمن از درک قدرت نرم، قدرت مردمی، سلاح ایمان و بصیرت مردم عاجز است و توان شناخت عمق نفوذ استراتژیک نظام اسلامی و کلام رهبری را در داخل و خارج از مرزها ندارد.

 آب‌خضر در ادامه سخنان خود با اشاره به ناتوانی دشمن در درک قدرت نرم و اقتدار مردمی و دینی نظام که برخاسته از عمق ایمان و بصیرت و بینش دینی و سیاسی است، افزود:  همین عدم درک درست و صحیح از قدرت و توان استراتژیک ملی باعث خبط غربی‌ها در محاسبات و اشتباه در معادلات رویارویی و مواجهه آنان با ایران سربلند اسلامی شده است.

وی پیام‌های اصلی مخابره‌شده به دشمنان عنود و حسود انقلاب در حماسه 9 دی را بی‌شمار عنوان و بیان داشت: این فتنه و پس از آن ، حماسه 9 دی باعث تمیز حق از باطل و رسوا شدن خواص بی‌بصیرت و یا خائن در جبهه حق و باطل شد.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ادامه داد: قدرت نفوذ کلام رهبری و جایگاه خطیر و بی‌بدیل ولایت فقیه در سکانداری کشتی انقلاب و عبور موفقیت‌آمیز آن از طوفان حوادث و بلایا و گردنه‌های سخت روزگار نمایان شد و غربی‌ها و ابرقدرتان مستکبر را به حیرت و تحسین وا داشت.

آب‌خضر بر همین اساس تاکید کرد: 9 دی قدرت نرم نظام و رهبری را به نمایش گذاشت و غرب را تحقیر کرد.

وی افزود: باید در ایام 9 دی با اجرای برنامه‌های تبیینی-تحلیلی ، بصیرت عمومی را افزایش داده که رسانه در این مهم در خط مقدم است.

آب خضر عملکرد و جهت‌گیری رسانه‌های عمومی و جمعی به‌ویژه کارکرد رسانه ملی را در امر بصیرت‌افزایی و تعمیق بینش دینی و سیاسی و به نمایش گذاشتن و تبیین علل و عوامل فتنه 88 و خلق حماسه 9 دی،مهم و اساسی دانست و خاطرنشان کرد : مراکز خبری و رسانه‌ای به‌ویژه سازمان صدا و سیما در خط مقدم مقابله با عملیات روانی پیچیده و جنگ نرم رسانه‌ای دشمن باید غیر از تنویر افکار عمومی و پاسخ به شبهات و ابهامات القایی از سوی دشمنان، در به نمایش گذاشتن دستاوردهای بزرگ و تبیین ابعاد حماسه 9 دی و بهره‌گیری از ظرفیت‌ بالای رسانه‌ای و پتانسیل مصونیت‌بخشی این حماسه و آفند به دشمن، حداکثر استفاده را ببرند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها