امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۱:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13009
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۳
تعداد بازدید: 120
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هیربد معصومی با بیان این مطلب گفت : شوراهای اسلامی شهرتهران همانطوری که از نامشان پیداست ، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هیربد معصومی با بیان این مطلب گفت : شوراهای اسلامی شهرتهران همانطوری که از نامشان پیداست ، شوراهای "شهر" هستند نه شوراهای "شهرداری" ها! وبه همان نسبت وظایف متنوعی درحوزه های عمرانی ، اجتماعی ، فرهنگی وتمامی موضوعات مرتبط با شهربرای آنها تعریف شده که عمل به آنها می تواند باعث رونق وتوسعه شهرها شود.

معاون اسبق شهرسازی شهرداری تهران درخصوص مشارکت شهروندان درانتخابات گفت : مردم ما باید به این باوربرسند که هرتک رای ، درحقیقت استفاده از ظرفیت های قانون اساسی برای مشارکت درامورکشورشان است .

معصومی دربخش دیگری از سخنان خود ، تحصیلات مرتبط درکنارتدین وتعهد وتجربه مدیریتی وکاری را از جمله شرایط لازم برای کاندیداهای شوراهای اسلامی دانسته وگفت : دردنیا معمولا ظرفیت های مجالس وشوراها و.... را سهمیه بندی می کنند تا ازطیف های مختلفی چون جوانان ، هنرمندان ، ورزشکاران و... نمایندگانی دراین مراکزحضورداشته باشند، ما نیزباید درآینده ودرانتخابات مختلفی که داریم از همین رویه پیروی کنیم.

وی با اظهاراینکه متاسفانه شوراهای اسلامی شهردربرخی از شهرهای بزرگ به آفت "سیاست زدگی " مبتلا شده اند گفت : این مردم هستند که می توانندو باید با انتخاب خود از ورود آدمهای غیرمتدین و غیرمتخصص به شوراهای اسلامی  شهرجلوگیری کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها