امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۳:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13011
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۳
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کردستان رئیس ستاد پیشگیری از تخلفات و جرائم انتخاباتی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کردستان رئیس ستاد پیشگیری از تخلفات و جرائم انتخاباتی استان کردستان در پنجمین جلسه ستاد پیشگیری از تخلفات و جرائم انتخاباتی با اشاره به وجود نظم و همدلی در میان مدیران اجرایی استان ترویج قانون و قانون محوری در کنار ایجاد شور و نشاط انتخاباتی در بین مردم مهم‌ترین اولویت برنامه‌های ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی بوده که تاکنون در این راستا اقدامات بسیار مؤثری انجام شده است.

رئیس کل دادگستری استان کردستان تاکید کرد: نامزدهای تأیید صلاحیت شده شوراهای شهر و روستا با رعایت قوانین انتخاباتی و پرهیز از ایجاد هر نوع شائبه در جامعه بکوشند تا تبلیغاتی سالم داشته باشند و جلب اعتماد مردم باصداقت و رعایت اصول اخلاقی در امر تبلیغات را لازمه کار خود بدانند.

علی اکبر گروسی با مهم دانستن نظارت بر امر تبلیغات اظهار داشت: با توجه به شروع زمان تبلیغات نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستا نظارت بر قانونمندی تبلیغات باید با دقت بیشتری صوردت گیرد و نامزدها بایددر روند تبلیغات موضوعات قانونی را رعایت کنند.

وی با بیان اینکه در صورت بروز هرگونه تخلف دستگاه قضایی استان با آمادگی و اقتدار کامل موضوع را در کوتاه‌ترین زمان رسیدگی خواهد کرد افزود: تمام دست اندرکاران امر انتخابات موظف به اجرای سلامت انتخابات هستند.

رئیس‌ کل دادگستری کردستان با بیان اینکه دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران دلسوز مردم نیستند و به دنبال اهداف خود هستند اظهار داشت: آنان برای کم‌رنگ کردن حضور ملت پای صندوق‌های رأی توطئه‌های مختلفی را پایه‌گذاری و پیگیری کرده‌اند یکی از مصادیق آن را ایجاد اختلاف بین مسئولان و تلاش برای القای ناامیدی در میان مردم ذکر کرد.

وی در پایان به فعالیت ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی اشاره کرد و از تلاش و همکاری فرمانداری، صدا و سیما، نیروی انتظامی، سپاه، اداره اطلاعات و دیگر سازمان‌هایی که در راستای تبیین قوانین انتخاباتی به مردم با این ستاد همکاری داشته‌اند، تقدیر کرد. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها