امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۱۸:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130120
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
ابوالقاسم رئوفیان عضو ادوار شورای مرکزی خانه احزاب در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به تشریح جزئیات دیدار امروز ...

ابوالقاسم رئوفیان عضو ادوار شورای مرکزی خانه احزاب در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به تشریح جزئیات دیدار امروز برخی از فعالان اصولگرا با معاونین وزیر کشور پرداخت و اظهار داشت: وزارت کشور اقدام مثبت و مؤثری را ترتیب داده تا گروه‌های مختلف را دعوت و نظر آنها را در باره نهاد صنفی خانه احزاب دریافت کند و برای این منظور از احزابی که در دوره‌های اول تا چهارم در خانه احزاب اعم از اصلاح‌طلب و اصولگرا فعال بودند دعوت می‌کند.

عضو ادوار شورای مرکزی خانه احزاب بر همین اساس افزود: در جلسه امروز تعدادی از فعالان حزبی با گرایش‌های اصولگرایانه که در اداره خانه احزاب عضو شورای مرکزی بودند حضور داشتند و بحث‌های بسیار خوبی شکل گرفت که باید در این خصوص از دولت یازدهم و وزیر کشور تشکر کرد.

وی با اشاره به دعوت وزارت کشور از 6 فعال اصولگرا و حضور 5 تن از آنها در این دیدار یادآور شد: نظرات ما با دوستان اصلاح‌طلب در زمینه خانه احزاب بسیار به یکدیگر نزدیک‌ است.

رئوفیان درباره مباحث مطرح شده پیرامون خانه احزاب در جلسه امروز با معاونین وزیر کشور توضیح داد: ما درباره نحوه برگزاری مجمع عمومی خانه احزاب و اینکه چه کسی دعوت کننده باشد صحبت کردیم.

عضو جبهه ایستادگی تصریح کرد: درباره اینکه در مجمع عمومی فوق‌العاده اساسنامه با اصلاحاتی به تصویب برسد و سپس انتخابات انجام شود، بحث هایی صورت گرفت و در نهایت به جمع‌بندی خواهیم رسید تا مجمع عمومی فوق‌العاده به منظور انتخاب اعضای شورای مرکزی و تصویب اساسنامه خانه احزاب، برگزار شود.

عضو ادوار شورای مرکزی خانه احزاب با بیان اینکه در این مجمع عمومی از همه احزاب و نمایندگان جناح‌های مختلف دعوت خواهد شد، از برگزاری مجمع عموی خانه احزاب تا پایان سال خبر داد.

وی یادآور شد: مجمع عمومی توسط خود احزاب و با نظارت وزارت کشور برگزار می شود.

رئوفیان تاکید کرد:‌ فعلا قرار شد مقدمات برگزاری مجمع عمومی و دعوت از 181 حزب عضو خانه احزاب برای شرکت در مجمع عمومی انجام شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها