امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130124
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در آمریکای لاتین، «سید نظام الدین موسوی» که به منظور افتتاح دفتر منطقه‌ای این ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در آمریکای لاتین، «سید نظام الدین موسوی» که به منظور افتتاح دفتر منطقه‌ای این خبرگزاری به آرژانتین سفر کرده است، در محل فرمانداری شهر لاپلاتا، با «گابریل برو اره» نماینده ایالت بوئنس آیرس دیدار و گفتگو کرد.

سید نظام‌الدین موسوی در این دیدار با ارائه گزارشی از فعالیت‌های پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خارج از کشور و دلیل حضور این رسانه در منطقه آمریکای لاتین گفت: امروز در فضای جهانی رسانه‌های امپریالیستی برای ایجاد اختلاف بین کشورها تلاش می‌کنند، واقعیت‌های کشورها را رسانه‌های نظام سلطه تحریف می‌کنند.

مدیرعامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; افزود: رسانه‌های نظام سلطه تلاش می‌کنند واقعیت‌های کشورها به مردم جهان منعکس نشود، پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به همین دلیل بدنبال ایجاد دفتر در آرژانتین و منطقه آمریکای لاتین بر آمد که بتواند تا حدودی فضای سانسور را بشکند.

 
دیدار مدیرعامل فارس و نماینده ایالت بوئنس آیرس


وی تصریح کرد: قصد داریم با جریان‌های مستقل آرژانتین و آزادی‌خواهان آمریکای لاتین هم افزایی داشته باشیم تا بتوانیم با امپریالیسم رسانه‌ای مقابله کنیم.

موسوی در ادامه تأکید کرد: بعنوان یک دوست انتظار داریم به ما کمک کنید تا بتوانیم بستر ایجاد روابط مستحکم‌تر بین دو ملت را فراهم کنیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: ما رنج‌های مشترکی داریم و نباید اجازه بدهیم عوامل خارجی در این زمینه دخالت کنند، امیدوارم پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; بتواند تریبون خوبی برای آزادی‌خواهان آمریکای لاتین و آرژانتین در منقه غرب آسیا باشد.

«گابریل برو اِرِه» نماینده ایالت ئوینس آیرس نیز در این دیدار با ابراز خوشحالی از استقرار دفتر پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در آرژانتین گفت: کشور ایران برای ما عزیز است و ما نیز دوست داریم با یکدیگر رابطه داشته باشیم، دوست داریم هر کاری که لازم باشد انجام دهیم تا روابط برقرار شود.

وی افزود: برای ما اهمیت دارد که یک خبرگزاری در آرژانتین باشد که دیدگاههای مخالف رسانه‌های امپریالیستی داشته باشد.

نماینده ایالت بوئنس آیرس در ادامه تأکید کرد: لازم است که با رسانه‌های امپریالیستی مقابله کنیم، اینکه شما بتوانید اینجا(آرژانتین) دفتر خبری داشته باشید ، می‌تواند برای ما مهم باشد چون شاهد دیدگاههای متفاوتی خواهیم بود.

برو اره گفت: ما خوشحال هستیم که شما از ایران به آرژانتین سفر کردید و قصد دارید فعالیت خبری داشته باشد، ما از آغاز حرکت‌ انقلاب شما را رصد کرده ایم و فرهنگ انقلابی شما را دنبال می‌کنیم، ما امام خمینی و شخصیت‌های سیاسی شما را می شناسیم و از حرکت‌های انقلابی را ادامه می‌دهیم.

وی در پایان ضمن ابراز خوشحالی از این دیدار خاطر نشان کرد: ما خوشحال هستیم که ایران و آرژانتین حتی در بازی فوتبال هم شبیه هم بازی کردند.

دفتر منطقه‌ای آمریکای لاتین پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به مرکزیت بوئنس آیرس از 6 ماه قبل فعالیت‌های خود را آغاز کرد و خردادماه سال جاری موفق شد، مجوز رسمی فعالیت خود را از دولت آرژانتین دریافت کند. 18 کشور آمریکای لاتین در حوزه فعالیت این دفتر منطقه‌ای قرار دارند.

این دفتر منطقه‌ای در هفته جاری با حضور دیپلمات‌های مقیم، شخصیت‌های سیاسی و رسانه‌ای آرژانتین افتتاح خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها