امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۰۴:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130130
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس؛ در جلسه علنی امروز شورا، در جریان بررسی اعتراض فرمانداری تهران به مصوبه مذکور، محمد حقانی، رئیس کمیته محیط زیست و ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس؛ در جلسه علنی امروز شورا، در جریان بررسی اعتراض فرمانداری تهران به مصوبه مذکور، محمد حقانی، رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورا درباره این اعتراض گفت: ماده 73 قانون شهرداری می گوید کلیه عوارض و درآمد شهرداری منحصرا به مصرف همان شهر خواهد رسید.

به گفته حقانی، بر اساس ماده 78 نیز اعتبارات باید منحصرا در همان شهر با نظارت انجمن شهر به مصرف برسد. بنابراین اعتراض فرمانداری به مصوبه فوق، منطبق با قانون است.

وی در ادامه درخواست کرد تا راهکاری برای انجام این لایحه مورد بررسی قرار گیرد.

مهدی چمران، رئیس شورا در پاسخ به حقانی گفت: ما برای کمک به خرمشهر هم راهکار دیگری را پیدا کرده و نظر موافق وزیر کشور را هم جلب کردیم؛ در این مورد هم موافقت مقامات دولتی و یا مقام معظم رهبری را جلب می کنیم.

در نهایت اصلاحیه کمیسیون برنامه و بودجه برای ارسال به فرمانداری مورد تصویب اکثریت اعضای شورای شهر قرار گرفت.

در این اصلاحیه آمده است: با استناد به بند چهارم ماده 71 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شهرداران به شهرداری تهران اجازه داده می شود با مشارکت سازمان هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و سایر موسسات خدمات رسان به زائران حضرت اباعبدالله حسینی که در ایام اربعین حسینی به منظور زیارت عتبات عالیات عازم کربلا می باشند، تا سقف پنجاه میلیارد ریال با عنوان اعتبارات پیش بینی نشده هزینه نماید.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها