امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۵:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130132
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجتبی شاکری در ادامه صد و پانزدهمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به فرارسیدن فصل بودجه ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجتبی شاکری در ادامه صد و پانزدهمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به فرارسیدن فصل بودجه در مجلس و شورای شهر تهران اظهار داشت: در درجه اول، اگر یک سازمان بخواهد چالش‌های پیش رو را در بخش آسیب‌های اجتماعی برطرف کند، نیاز به بودجه دارد و زمان فعلی زمان مناسبی است که دستگاه‌ها پیشنهادات خود را برای افزایش بودجه اعلام کنند.

وی تصریح کرد: باید شناخت دقیقی از آسیب‌ها وجود داشته باشد و الگوی عبور از چالش‌ها و کاهش آسیب‌ها مدنظر قرار گیرد.

عضو شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه سازمان بهزیستی با توجه به فرارسیدن فصل بودجه گفت: این سازمان پیشنهادات خود را برای افزایش بودجه به دولت ارائه کند تا دولت نیز در لایحه بودجه آنها را مدنظر بگیرد.

وی اضافه کرد: شهرداری نیز می‌تواند بخشی از بودجه‌های خود را به حوزه‌های آسیب اجتماعی اختصاص دهد و با همکاری بهزیستی در این زمینه برنامه‌هایی را انجام دهد.

شاکری در ادامه با اشاره به اینکه برخی از معلولان از نحوه ارائه خدمات رضایت ندارند، گفت: نیمی از نامه‌هایی که به دست ما می‌رسد مربوط به گلایه برخی از معلولان در نحوه دریافت خدمات است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها