امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۴:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13015
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۳
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر؛ سردار بهرام نوروزی با اعلام این مطلب گفت: باید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر؛ سردار بهرام نوروزی با اعلام این مطلب گفت: باید کلاس‌های آموزشی و توجیهی برای مدیران و رانندگان شرکت‌های حمل و نقل ترانزیتی با موضوع عواقب قانونی حمل مواد مخدر در کشورهای ایران و افغانستان و ترکمنستان توسط اداره کل حمل و نقل و پایانه‌ها و پلیس مبارزه با مواد مخدر برگزار شود.

وی با اشاره به ضرورت ضربه زدن به بنیان‌های مالی قاچاقچیان و سران مافیا افزود: ستاد مبارزه با مواد مخدر آمادگی لازم را به منظور برگزاری کلاس‌های آموزشی در خصوص پولشویی و پیش‌سازها برای دست‌اندرکاران قضایی، شناسایی اموال، پلیس فرودگاه، پلیس راه آهن، پلیس مبارزه با مواد مخدر، گمرک و مرزبانی دارد.

سردار نوروزی گفت: همچنین با توجه به اینکه ورود مواد مخدر به ایران غالباً از استان‌های مرزی صورت می‌گیرد و ‏از آنجا که شرایط این مناطق برای قاچاقچیان متفاوت است، ضرورت برگزاری چنین کلاس‌های آموزشی برای رانندگان ‏شرکت‌های حمل و نقل ترانزیتی در این استان‌ها بسیار مهم است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها