امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۹:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13017
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۶
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غلامعلی حدادعادل با حضور در مسجد لرزاده بعد از انداختن رای خود به صندوق به ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غلامعلی حدادعادل با حضور در مسجد لرزاده بعد از انداختن رای خود به صندوق به خبرنگاران در پاسخ به این سؤال که مقام معظم رهبری در ادامه جمله کوبنده امام (ره) که گفته بودند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند امروز گفتند به درک که آمریکا انتخابات ما را قبول ندارد، گفت: کلام رهبری همیشه روی سر و چشم ما جا دارد و ما هم در همین مسیر حرکت می‌کنیم.

وی افزود: من هم در پاسخ به این حرف آمریکایی‌ها به بیتی از خواجه حافظ شیرازی اکتفا می‌کنم و آن این است که «ای مدعی برو که مرا با تو کار نیست، احباب حاضرند به اعدا چه حاجت است».

حدادعادل در ادامه در پاسخ به کلمات خبرنگار شبکه دوم سیما احساسش را در غالب جملات کوتاه بیان کرد.

وی در پاسخ به کلمه ایران گفت: دلم به یاد تو در سینه می‌تپد ایران و شهدا را شمع تاریخ معرفی کرد. جوانان را سرمایه و امید آینده توصیف کرد و به خانواده مهمترین رکن جامعه ایرانی لقب داد.

حداد عادل جوان ایرانی را مایه افتخار همه ملت و آزاده را یادآور 8 سال دفاع ملت از ایران و نظام جمهوری اسلامی دانست.

وی در ادامه در پاسخ به این سؤال که چه انتظاری از مردم ایران دارد، گفت: آنها باید بگویند چه انتظاری از ما دارند و تنها توصیه من به همه مردم این است که قدر استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را بدانند و تا آخر برای رسیدن به بهترین‌ها پشت سر رهبری بایستند.

حدادعادل همچنین درباره کنار کشیدنش از عرصه انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما باید از خیلی شیرینی‌های ظاهری برای مصلحت نظام بگذریم همانطور که در زمان ثبت‌نام احساس وظیفه کردم با همان احساس وظیفه خود دانستم که برای مصلحت کشورم از انتخابات کنار بکشم.

وی همچنین درباره ادعاهای سردمداران کاخ سفید مبنی بر صحت نداشتن سلامت انتخابات ایران گفت:‌ ما هم این نظر را در مورد انتخابات آمریکا داریم؛ به آمریکایی‌ها چه مربوط که در ایران انتخابات به چه شکلی است مگر آنها آقای دنیا هستند؟
 
وی ادامه داد: انقلاب ما این بود که اعلام کنیم آقایی آمریکا را نه در کشور خودمان و نه در جهان به رسمیت نمی‌شناسیم. آنها بهتر است وضع خودشان را سرو سامان دهند.
 
حدادعادل در پاسخ به سؤالی درباره مناظره‌های این دوره از انتخابات ریاست جمهوری نیز گفت:‌هر چند اشکالاتی داشت اما خوشبختانه به بداخلاقی‌های سیاسی کشیده نشد.
 
وی همچنین در ادامه سخنان خود، روز انتخابات ریاست جمهوری را یکی از روزهایی دانست که ملت ایران احساس ملت بودن می‌کنند. انتخابات ریاست جمهوری باعث می‌شود که همه احساس کنند عضوی از یک خانواده بزرگ و قدیمی هستند.
 
وی در پایان درباره خلق حماسه سیاسی از سوی ملت ایران نیز یادآور شد: از حضور مردم تشکر می‌کنم و فکر می‌کنم مردم به وظیفه ملی و دینی خودشان عمل کرده‌اند و به درخواست رهبری برای خلق حماسه سیاسی پاسخ گفتند. انشاءالله انتخابات خوبی خواهیم داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها