امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۸:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130174
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 52
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به نقل از العالم، حزب الله لبنان با صدور بیانیه‌ای درباره دیدار سید حسن نصرالله دبیرکل ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به نقل از العالم، حزب الله لبنان با صدور بیانیه‌ای درباره دیدار سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله و نوری المالکی معاون رئیس جمهور عراق تاکید کرد که طرفین در این دیدار درباره حوادث سال‌های اخیر در منطقه به ویژه در مرحله کنونی در کشورهای عراق، سوریه، لبنان و فلسطین به گفت‌وگو پرداختند.

در این دیدار که علاوه بر سید حسن نصرالله و نوری المالکی، شیخ محمد کوثرانی عضو دفتر سیاسی حزب الله هم حضور داشت، طرفین درباره چالش‌ها و تهدیداتی که دولت‌ها و ملت‌های منطقه با آن مواجه‌اند هم گفت‌گو کردند و بر مسئولیت رهبران مذهبی و سیاسی به ویژه جریان‌های اسلامی و ملی در عالم اسلامی و عربی در این زمینه تاکید کردند.

روابط عمومی حزب الله تصریح کرده که طرفین در این نشست درباره دلایل شکل‌گیری این تهدیدات و چگونگی مقابله با آن نیز گفت‌وگوهای مفصلی داشتند و بر لزوم همکاری برای نابودی انواع فتنه‌های مذهبی و طایفه‌ای تاکید کردند.

معاون رئیس جمهور عراق و دبیرکل حزب الله در این دیدار تصریح کردند که ملت‌های منطقه پیروزی قطعی مقابل داعش به دست خواهند آورد و این گروه تروریستی در پروژه خود برای تخریب منطقه هیچ جایگاهی نخواهد داشت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها