امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۲:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130187
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 64
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از هاآرتص، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در اولین سخنان پس از اخراج ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از هاآرتص، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در اولین سخنان پس از اخراج دو عضو برتر کابینه این رژیم گفت که «با این شرایط نمی‌توانم اسرائیل را اداره کنم.»

وی ساعتی پیش وزرای دارایی و دادگستری را که از مخالفان وی و رهبر دو حزب ائتلافی با «لیکود» بودند را از کابینه اخراج کرده بود. نتانیاهو همچنین با اعلام انتخابات زودهنگام، در برابر کنست منتقد نیز ایستد.
مجلس رژیم صهیونیستی می‌خواست فردا طرح استیضاح نتانیاهو را بررسی کند.
نخست‌وزیر صهیونیست‌ها با اشاره به مخالفت‌های این دو وزیر اخراجی کابینه با سیاست‌های جاری کابینه خود گفت: «در شرایط جاری، هدایت اسرائیل برای من غیرممکن بود.»
وی ضمن خوب ارزیبای کردن روند همکاری درون کابینه‌ای در کابینه‌های پیشین رژیم صهیونیستی گفت: «اداره این کابینه خیلی سخت‌تر از اداره کابینه‌های پیشین بود، در این کابینه حفاظت از امنیت و رفاه اسرائیلی‌ها خیلی سخت بود.»
نتانیاهو در توضیح دلائل عزل این دو وزیر گفت که «یعیر لاپید» وزیر دارایی، در مدیریت اقتصاد رژیم صهیونیستی شکست خورده بوده است.
وی افزود: «من از لاپید و لیونی خواستم که حملات خود (علیه من) را متوقف کنند ولی این دو نفر، این روند را تا همین امروز ادامه دادند.»
نتانیاهو در انتهای این کنفرانس خبری گفت که می‌خواهد انتخابات زودهنگام برای تشکیل پارلمان جدید را هرچه‌زودتر برگزار کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها