امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130210
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایش «دو دلقک و نصفی» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی جلال تهرانی 12 آذر در تماشاخانه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایش «دو دلقک و نصفی» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی جلال تهرانی 12 آذر در تماشاخانه ایرانشهر با نواختن زنگ افتتاح توسط مسعود کیمیایی کارگردان نام آشنای سینما اجرا خود را آغاز می کند.

مسعود کیمیایی برای اولین بار است که زنگ افتتاح نمایشی را در تماشاخانه ایرانشهر را به صدا در می آورد. همچنین این مراسم ساعت 19/30 در تماشاخانه ایرانشهر برگزار می شود.

بنا بر این گزارش در خلاصه داستان این نمایش آمده است: شب کریسمس است، رئیس در تاریکیِ اتاق کارش با یک چراغ مطالعه مشغول کار است. انگار که به در می کوبند؛ رئیس اجازه ورود می دهد و زیتوی نابالغ وارد می شود. رئیس فکر می کند که زیتو برای استخدام آمده، اما به نظر می رسد انگیزه ها و اهداف دیگری در کار است.

سارا پهلوانی، فرشاد قاسمی و مصطفی لعلیان که از هنرآموزان همایش های مکتب تهران هستند که در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.

پیش از این مسعود کیمیایی در دی ماه 92 نمایشنامه «دو دلقک و نصفی» را در مجموعه تئاتر شهر با حضور صابر ابر، نگار جواهریان و علی سرابی نمایشنامه خوانی کرد.

نمایش «دو دلقک و نصفی» هر روز به غیر از شنبه ها ساعت 20 در سالن استاد ناظرزاده تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه می رود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها