امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۹:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130215
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیدنظام‌الدین امامی‌فر با اشاره به اطلاعیه های منتشر شده از سوی دبیرخانه دوسالانه برای حضور

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیدنظام‌الدین امامی‌فر با اشاره به اطلاعیه های منتشر شده از سوی دبیرخانه دوسالانه برای حضور هنرمندان در سایت سازمان زیباسازی، افزود: شرکت کنندگان می توانند طرح ها و ایده های خود را با محوریت موضوعات ارائه شده در سومین دوسالانه و خارج از آلبوم تصویری دیوارهای مشخص شده در سایت، بر اساس شیوه نامه ارسال آثار، به دبیرخانه این دوسالانه  ارسال کنند.

به گفته او این طرح ها البته خارج از بخش مسابقه بوده و صرفاً بعنوان پیشنهاد و ایده های جدید، علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، قابل ارجاع  به سازمان زیباسازی شهر تهران هستند.

امامی فر همچنین با دعوت مجدد از محققین و صاحب نظران در زمینه هنر دیوار نگاری، گفت: محققین برای شرکت در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی نیز می توانند پایان نامه، رساله و طرح های پژوهشی خود را بصورت مجلد به دبیرخانه دوسالانه ارسال نمایند.

سومین دوسالانه دیوارنگاری شهری در دو بخش مسابقه شاهدان شهر و بخش پژوهش از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران برگزار می شود. هنرمندان در بخش مسابقه این رویداد هنری با بکار گیری آیات ، اذکار و روایات اسلامی، رویدادهای زندگی حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری و یاد و خاطره ایثارگران(شهدا و جانبازان) به نقاشی دیوارهای شهر تهران می پردازند.

علاقه‌مندان جهت دریافت اخبار و اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتی www.zibasazi.ir مراجعه نمایند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها