امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۱۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130219
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، داود هاشمی تهیه کننده «برنامه به خانه بر می‌گردیم» در توضیح بیشتر این مطلب گفت: ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، داود هاشمی تهیه کننده «برنامه به خانه بر می‌گردیم» در توضیح بیشتر این مطلب گفت: آیتم‌ های آشپزی، آموزش، سلامت، مهارت و.. مهم‌ترین سرفصل‌های این برنامه است که با رویکرد جدید به مخاطبان ارائه می‌شود.

هاشمی ادامه داد: در بخش آشپزی آموزش غذاهای اقوام محلی، سنتی، رژیمی، ملل، مسافرتی، غذاهای جانبی (ژله، مربا، ترشی، سالاد، کیک بستنی) را برای مخاطبان خواهیم داشت. در بخش مهارت، مهارت خانه‌داری (پاک کردن لک لباس، فرش، خمیر دندان برای تمیز کردن خطوط شیشه، رسوب گیری ظروف، رسوب‌گیری اتو، لباس شستن، مواد نفتی در اسپری) مهارت خلاقیت (بازیافت، استفاده مجدد از وسایل مستعمل، رادیو ضبط به جای اسپیکر) مهارت اسباب اثاثیه (استفاده از لوازم خانگی مختلف و تنظیمات آنها - و معرفی و کاربردهای آن) مهارت خونه زندگی (فنی ، پیچ زدن به دیوار ، سرویس کولر، بخاری ، تنظیم پکیج، رفع چکه کردن شیر آب ، گره زدن برای بار ، چاقو تیز کردن) مهارت زیبایی منزل (زیبایی منزل،چیدمان ، دکوراسیون ، رنگ آمیزی ، فضای سبز آپارتمانی، آب نما ، خلاقیت در منزل ، تخته لوازم در کابینت ) به مخاطبان آموزش داده می شود.

تهیه کننده برنامه به خانه بر می گردیم اضافه کرد: در بخش سلامت نیز مطرح و بررسی کردن مسائلی مانند  سلامت ( بهداشت کار، ورزش مناسب و... ) ، سلامت اجتماعی ( حقوقی شهروندی و تکالیف آنها، حق همسر، حقوق آپارتمان نشینی ) سلامت روان ( مباحث روان شناسی ) ، سلامت بهداشت کودک و مادر، تربیت فرزند ، کمک های اولیه و پیشگیری را ارائه خواهیم کرد. 

هاشمی با اشاره به بخش آموزش برنامه به خانه بر می گردیم تصریح کرد: در این قسمت آموزش رایانه ، خیاطی ، هنر در خانه ، سرزده  و.... را خواهیم داشت.

سیدمحمد سید رضی و مهدی هاشمی تهیه کنندگان برنامه به خانه بر می گردیم هستند که یک هفته در  میان تهیه کنندگی این برنامه را بر عهده دارند.

بنا بر این گزارش ، برنامه خانواده  «به خانه برمی‌گردیم» که اکنون بیش از 15 سال است در شبکه تهران روی آنتن رفته است، هر روز هفته به غیر جمعه ها ساعت 17:15 در مدت زمان 60 دقیقه پخش می شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها