امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۹:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13022
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۶
تعداد بازدید: 120
حجت‌الاسلام سید یعقوب طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: اگر بخواهیم به انتخابات از بعد مسائل اعتقادی نگاه کنیم این کار یک تکلیف شرعی است ...

حجت‌الاسلام سید یعقوب طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: اگر بخواهیم به انتخابات از بعد مسائل اعتقادی نگاه کنیم این کار یک تکلیف شرعی است که باعث حفظ نظام اسلامی می‌شود.

وی ادامه داد: امروز شاهد هستیم که همه اقوام خوزستانی پای صندوق‌های رای حاضر شدند و به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر خلق حماسه سیاسی لبیک گفتند.

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی مرزبانی خوزستان با بیان اینکه استکبار و دشمنان به دنبال این بودند که مردم را از رای دادن منصرف کنند و در انتخابات خلل وارد کنند اذعان داشت: مردم ایران یک ملت بصیر و باهوش هستند و با حضور در پای صندوق‌های رای و انتخاب یک فرد اصلح کشور را در مسیر پیشرفت و توسعه قرار می‌دهند.

وی خاطرنشان کرد: مرزبانی خوزستان در کنار مردم برای خلق حماسه سیاسی در انتخابات شرکت می‌‌کند و علاوه بر این تمام یگان‌های تابعه برای حضور و برقراری امنیت یک انتخابات پرشور و مردمی آماده هستند.

طباطبایی افزود: هم زمان با انتخابات در شهرها، 10 صندوق سیار در نوار مرزی داریم که در 650 کیلومتر مرز این صندوق‌ها مستقر می‌شوند تا سربازان، درجه داران و خانواده‌های آنان مشکلی برای رای دادن نداشته باشند.

انتهای پیام/72011/ر20/گ1003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها