امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۹:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130233
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فیلم سینمایی «تراژدی» چهارشنبه، 12 آذر ماه اکران خود را در سینماهای کشور آغاز می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فیلم سینمایی «تراژدی» چهارشنبه، 12 آذر ماه اکران خود را در سینماهای کشور آغاز می‌کند.

کارگردان این اثر سینمایی  آزیتا موگویی است که در سی و دومین جشنواره سینمایی فجر نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه، بهترین فیلم و بهترین کارگردانی شد.

مردی به نام «قاسم» برای جبران غرور از دست رفته‌اش تصمیم عجیبی می‌گیرد ،حبیب نگران، زینب مردد و موسی سرگردان و پژمان بی‌خبر از همه است،اما اتفاق عجیبی در پیش است. این که گفته شد خلاصه ای کوتاه از داستان «تراژدی» است که از فردا بر پرده سینماهای ایران به اکران در می‌آید.

این فیلم که در پاییز و زمستان 92 ساخته شد از فردا 12 آذر ماه 93 با بازیگری هنرمندان: مهدی هاشمی، بهرام رادان، رویانونهالی، حسین یاری، پانته آ بهرام ،پیام دهکردی، پژمان هادوی، عنایت شفیعی، اکبرمعززی، امید روحانی، سیاوش درخشی، حسن دادخواه، محمد کتیرایی ، همایون قربانی، محمد غفاری،محمد حیدر قلی ... با معرفی: «الهام جبرائیلی، حسام قاسمی، مهرآریا کریمی» اکران خود را با سرگروهی سینمافرهنگ در بیش از 20 سینمای پایتخت آغاز می‌کند.

از دیگر دست اندرکاران این اثر سینمایی می توان از نویسنده فیلمنامه رضا کریمی بر اساس طرحی از آزیتا موگویی ،باز نویسی فیلمنامه خشایار الوند /مهدی سجاده چی نام برد.

از دیگر دست اندرکاران  این اثرسینمایی می توان از نویسنده فیلمنامه: «رضا کریمی» که  بر اساس طرحی از «آزیتا موگویی» فیلمنامه را نگاشته است، بازنویسی فیلمنامه: «خشایار الوند» و «مهدی سجاده چی»، مجری طرح: «علی باذل »،مدیر فیلمبرداری: «هومن بهمنش»، تدوین : «محمدرضا مویینی»، موسیقی: «آریا عظیم نژاد »، طراح گریم: «سودابه خسروی»، طراح صحنه و لباس: «کامیاب امین عشایری» و تهیه‌کننده اجرایی و سرپرست تولید: «پژمان هادوی» نام برد.

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها