امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 27
۲۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130249
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۱۰
تعداد بازدید: 142
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از گرگان به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری استان گلستان، مسعود سلطانی‎فر

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از گرگان به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری استان گلستان، مسعود سلطانی‎فر اظهار کرد: با توجه به تأکید رئیس جمهور در فرودگاه مبنی بر اینکه «یکی از محورهای توسعه استان بخش گردشگری است» مسؤلیت ما سنگین‎تر شده و توسعه فعالیت‎های گردشگری به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته است همچنین با توجه به رویکرد رئیس جمهوری باید ظرفیت‎های استان را در این بخش افزایش داده و زیرساخت‎ها را مهیا کرده تا بتوانیم بخش خصوصی را به صحنه بیاوریم و به گردشگری رونق بیشتری دهیم.

وی تصریح کرد: جزیره آشوراده سال‎های سال با مشکلات و محدودیت‎ها روبه‌رو بوده و اکنون با تهیه طرح اجرایی گردشگری و رایزنی‎های انجام شده در هیئت دولت امکان سرمایه‎گذاری در این منطقه فراهم شده است.

یک هتل 5 ستاره در شهر گرگان به بهره‎برداری می‎رسد

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: در بخش سرمایه‎گذاری و تأسیس واحدهای اقامتی و پذیرایی اقدامات خوبی در استان انجام شده که یک هتل پنج ستاره در شهر گرگان به بهره‎برداری می‎رسد و طی سفر از چند واحد اقامتی در حال ساخت نیز بازدید به عمل می‎آید.

سلطانی‎فر گفت: اکنون زمان آن است گرایش و رغبتی که کشورهای اطراف نسبت به استان‎های مازندران و گیلان نشان می‎دهند به استان گلستان نشان داده شود و به این استان بیایند که باعث افزایش اشتغال و درآمدزایی در استان می‎شود.

وی گفت: سیاست‎هایی در نظر گرفته شده که سفرهای داخلی را ساماندهی زمانی و مکانی کنیم، از طریق ارائه بسته‎های تشویقی از قبیل تخفیف‎های اقامتی و ... تا سفرها از پیک زمانی 100 روزه خارج شده و در طول ایام غیرفعال سال سفرها جریان داشته باشد.

سلطانی‎فر در پایان گفت: در مجموع این استان در کنار کشاورزی که یکی از محورهای اصلی استان است گردشگری نیز باید یکی از مهمترین راه‎های توسعه استانی شود.

انتهای پیام/2307/‌ش/ژ1001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها