امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۴:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130257
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۱۷
تعداد بازدید: 33
سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با بیان اینکه امکان ارائه ...

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با بیان اینکه امکان ارائه تسهیلات صندوق توسعه ملی برای پروژه‌های دریایی فراهم است، گفت: در سه سال توسعه صنایع دانش‌بنیان دریایی سعی داریم ظرفیت‌های لازم را برای توسعه فناوری و بازار صنایع دریایی فراهم کنیم.

وی افزود: طبق توافقات شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه دریا تا هر سقفی می‌توانند از طریق معاونت علمی به صندوق معرفی شده و وام دریافت کنند. البته در ضمانت‌نامه مقداری مشکل وجود دارد.

ستاری ادامه داد: صندوق نوآوری و شکوفایی نیز ظرفیت مناسبی برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان به شمار می‌رود ولی با توجه به اینکه سقف تسهیلات این صندوق 10 میلیارد تومان است برای صنایع دریایی و کشتی‌سازی پاسخگو نیست و ما در نظر داریم برای دریافت تسهیلات از طریق صندوق توسعه ملی پیگیر شویم.

وی گفت: اگر ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان دریایی برنامه‌ریزی لازم را داشته باشد، می‌تواند اعتبارات و منابع زیادی را در بخش دریایی جذب کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها