امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۱:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130268
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۱۷
تعداد بازدید: 148
میکائیل دیانی دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: در ...

میکائیل دیانی دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: در آستانه 16 آذر اخباری توسط معاون فرهنگی وزارت علوم از سخنرانی رئیس جمهور در روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی ایران منتشر شد.

وی افزود: متاسفانه تا به امروز از اتحادیه‌های دانشجویی برای سخنرانی، بیان نظرات، پشنهادت و مشکلات دعوت نشده‌است و برای اتحادیه‌های دانشجویی مشخص نیست که آیا می‌توانند در جلسه سخنرانی رئیس جمهور در روز دانشجو نظرات خود را بگویند.

دیانی با بیان اینکه دوران منبرهای یک طرف گذشته‌است، تاکید کرد: رئیس جمهور اگر می‌خواهند صرفا یک سخنرانی در دانشگاه داشته باشند، بهتر است خارج از محیط دانشگاهی این کار را انجام دهند و از دانشجویان سوء استفاده نکنند.

این فعال دانشجویی اظهار داشت: دانشجویان در مقاطع مختلف سخنرانی‌های رئیس جمهور را از رسانه‌ها می‌شنوند و بهتر است زمانی را برای شنیدن سخنان دانشجویان اختصاص دهند.

دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در خاتمه گفت: اتحادیه‌های دانشجویی نمایندگان دانشجویان بسیاری در سراسر کشور هستند و همواره مشکلات و مسائل دانشگاه‌ها را رصد می‌کنند. نشنیدن صدای نمایندگان اتحادیه‌های دانشجویی توسط رئیس جمهور در روز دانشجو باعث تعجب است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها