امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۱:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130323
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «یووال اشتینیتز» در سخنانی افشا کرد که رژیم صهیونیستی مشغول اقدامات جاسوسی گسترده و حساس ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «یووال اشتینیتز» در سخنانی افشا کرد که رژیم صهیونیستی مشغول اقدامات جاسوسی گسترده و حساس برای متوقف کردن فعالیت‌های هسته ای ایران است.

به گزارش پایگاه خبری «عاروتص شوع»، اشتینیتز امروز (چهارشنبه) در جلسه پنل کنست (پارلمان اسرائیل) این سخنان را در پاسخ به لایحه غیرالزام‌آور «آیزاک هرتزوگ» رئیس حزب مخالف «کارگر» بیان کرد و درباره توانایی رهبری کابینه تحت نخست وزیری بنیامین نتانیاهو به اغراق پرداخت.

همواره فرض بر این بوده است که رژیم صهیونیستی در عملیات مخفی علیه ایران نقش دارد و موساد نیز در این زمینه، دست به اقدامات خرابکارانه و ترور زده است. با این حال، سیاست رژیم صهیونیستی همواره این بوده که آشکارا در این باره سخن نگوید.

با این حال، «عاروتص شوع» نوشت، شاید سخنان اشتینیتز گاف بوده یا یک اشتباه عمدی به این منظور که وجهه بنیامین نتانیاهو رهبر حزب لیکود را به عنوان یک نگهبان توانا برای امنیت رژیم صهیونیستی، بهبود بخشد.

بر اساس این گزارش، مقامات آمریکایی در سال 2012 گزارش دادند حمله به دانشمندان هسته‌ای ایران توسط اعضا منافقین انجام شده که موساد آنها را آموزش داده، مسلح کرده و مورد حمایت قرار داده است.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها