امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۸:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130352
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرضا محجوب دبیرکل خانه کارگر در ششمین کنگره سراسری حزب اسلامی کار که امروز ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرضا محجوب دبیرکل خانه کارگر در ششمین کنگره سراسری حزب اسلامی کار که امروز (چهارشنبه) در سالن تلاش تهران برگزار شد، با بیان اینکه بیش از 30 درصد احزاب در دنیا به نام کار حکومت می‌کنند، اظهار داشت:‌ اعتقاد داریم چیزی که بر جامعه بشری حکومت می‌کند کار است، یک اندیشه فعال و پویا و تشکیلاتی سرمایه اصلی است که در این مسیر راهنمای جامعه است.

وی اضافه کرد: کسانی که به نام کار کنار یکدیگر جمع می‌شوند باید دغدغه‌شان همراه شدن و همگام شدن باشد.

محجوب تأکید کرد: باید همراه و همگام با یکدیگر به این بیندیشیم که اگر روزی میدان به ما رسید چگونه به بهترین شکل مفهوم کار را عینیت ببخشیم و همچنین اگر کسانی اندیشیده باشند که چطور پیام خود را عینیت ببخشند پیروز هستند وگرنه باید درگیر موضوعات روزمره باشند.

دبیرکل خانه کارگر با تشکر از حسین کمالی دبیرکل حزب کار، تصریح کرد: باید به این شخص افتخار کنیم که مفهوم کار را به خوبی عینیت بخشیده است.

وی در پایان تصریح کرد: امیدواریم کسانی که امروز در انتخابات شورای مرکزی حزب کار انتخاب می‌شوند به درستی راه خود را ادامه بدهند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها