امروز : چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 28
۰۹:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130363
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیدمحمد یاشار نادری دبیر جشنواره ملی سرزمین نور با ارائه گزارشی از چگونگی برگزاری جشنواره و انتخاب آثار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیدمحمد یاشار نادری دبیر جشنواره ملی سرزمین نور با ارائه گزارشی از چگونگی برگزاری جشنواره و انتخاب آثار برتر در سال‌های گذشته، گفت: ارسال بیش از 30 هزار اثر به دبیرخانه در نوع خود بی‌نظیر است و حاکی از عشق و علاقه هنرمندان و زائران سرزمین نور به مقوله دفاع مقدس است.
نادری دانشکده هنر بسیج را بستری مناسب برای رشد و ارتقاء هنرمندان علاقه‌مند به حوزه‌های دفاع مقدس و راهیان نور برشمرد و گفت: همکاری بیشتر با دانشکده هنر، نیاز هنرمندان راهیان نور را فراهم می‌کند.
در این دیدار رئیس دانشکده هنر بسیج با تقدیر از دست اندرکاران و متولیان برگزاری جشنواره سرزمین نور گفت: امروز راهیان نور به عنوان یک برنامه مهم و اثرگذار فرهنگی می‌تواند هجمه‌های دشمن را در حوزه جنگ نرم کم اثر و یا حتی بی اثر کند و همه باید این کار ارزشمند را قدر بدانیم.
وی تصریح کرد: اگر زیبایی‌هایی که در عرصه راهیان نور وجود دارد با چاشنی هنر آمیخته شود بدون شک اثر دو چندان بر جای خواهد گذاشت.
علی اشرف نوری با تجلیل از ابتکار جایزه بین المللی باروت خیس افزود: این فرصت می‌تواند نگاه‌های بین المللی را به راهیان نور معطوف کند که در حقیقت پیام شهدا جهانی خواهد شد.
نوری با اعلام آمادگی دانشکده هنر بسیج برای ارتقاء بنیه علمی تخصصی هنرمندان عرصه راهیان نور گفت: بستر یک تحول بزرگ در زمینه تولید آثار هنری ممتاز وجود دارد و این بستر در خدمت متولیان راهیان نور است تا از آن به نحو مطلوب استفاده شود.
وی در پایان تصریح کرد: صاحبان آثار برتر در جشنواره و علاقه‌مندان حوزه هنر در بسیج می توانند به این دانشکده معرفی و از دوره های مختلف آموزشی استفاده کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها