امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۳:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130374
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 215
به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; حجت‌الاسلام پورمحمدی در ادامه نشست خبری امروز گفت: با اشاره به تعامل قوا در بحث ...

به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; حجت‌الاسلام پورمحمدی در ادامه نشست خبری امروز گفت: با اشاره به تعامل قوا در بحث مبارزه با فساد گفت: خوشبختانه ما الان در بهترین سطح همکاری قوا هستیم و در جلسات ستاد مبارزه با فساد اقتصادی همه دستگاه‌ها این انگیزه را دارند که با یکدیگر همکاری کنند.

وی افزود: حتی در پرونده‌ای که اخیرا کشف شده اما قدیمی بوده است به دستگاه‌های دولتی گفتیم که با قوه قضائیه همکاری کنند ضمن اینکه در پرونده بابک زنجانی جلسات منظم و پیوسته‌ای بین قوه قضائیه و دستگاه‌های دولتی برگزار می‌شود و خوشبختانه صرف همکاری مطلوب است.

رئیس شورای سیاستگذاری همایش ملی ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد با تاکید بر اینکه تلاش ما در دولت جدید جلوگیری از تشکیل پرونده‌های فساد است گفت: ما به دنبال این هستیم که با پرونده‌هایی که کشف می‌شود هرچه سریعتر برخورد شود.

یکی از خبرنگاران خطاب به وزیر گفت که هدف برگزاری این همایش از امسال تا سال آینده چیست که پورمحمدی در پاسخ گفت: قرار بر این شده که همکاران عملکرد گذشته خود را در قالب گزارشی ارائه دهند ضمن اینکه اقداماتی را که تا سال آینده در دستور کار دارند بیان کنند.

وی با تاکید بر اینکه ما سال آینده همزمان با سالروز صدور فرمان 8 ماده‌ای این همایش را برگزار می‌کنیم گفت: تلاش ما به ارتقای رتبه در بحث مبارزه با فساد است اما چون عدد آن قطعی نیست نمی‌توانم بیان کنم اما بدانید که گام‌های بلندی در راستای ارتقای رتبه برداشته‌ایم و در برنامه ششم هم بخش مهمی را به موضوع مبارزه با فساد اختصاص داده‌ایم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار