امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۴:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13038
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۶
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مستقر در ستاد نظارت بر انتخابات کشور در گفت‌وگو با خبرنگاران از امکانات شورای ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مستقر در ستاد نظارت بر انتخابات کشور در گفت‌وگو با خبرنگاران از امکانات شورای نگهبان که در اختیار نمایندگان نامزدها قرار گرفته ابراز رضایت کرد.

وی تصریح کرد: گزارشاتی که از نمایندگان ما در شعب اخذ رای می‌رسد با فوریت در اختیار هیئت مرکزی نظارت قرار می‌دهیم و تاکنون نحوه رسیدگی به این مطالب خوب بوده است.

صادق تصریح کرد: یکی از مسائل وجود نام یک کاندیدای انصراف داده در فهرست نامزدها بود که با اطلاع‌رسانی ستاد اجرایی موضوع تا حدودی حل شد اما در برخی شعب به طور کامل انجام نشده و در حد کشیدن خط روی اسم نامبرده بوده است.

نماینده روحانی در ستاد نظارت بر انتخابات با بیان اینکه در حال حاضر ناظران این نامزد در 25 درصد صندوق‌ها حضور دارند علت عدم حضور نمایندگان روحانی در برخی شعب را فقدان نیروی انسانی عنوان کرد.

صادق افزود: برای ما سازماندهی 65 هزار نفر نیروی انسانی مقدور نبود اما علاوه بر این مشکلات دیگری هم داشته‌ایم که برخی مربوط به عدم صدور کارت برای نمایندگان ما بوده و برخی به دلیل ممانعت از ورود آنها به شعب که این گزارشات را اعلام کردیم.

وی از ستاد انتخابات کشور نیز درخواست کرد: با توجه به ثبت نام‌های گوناگون از روحانی در برگه‌های رای اسامی حسن فریدون و حسن فریدون روحانی را نیز برای حسن روحانی لحاظ کند.

نماینده روحانی در ستاد نظارت بر انتخابات کشور از پایبندی نامزد متبوعش به قانون سخن گفت و اظهار داشت: امیدواریم مردم به نامزد ما اعتماد کنند و این امید ناشی از اعتماد به نفس است اما فصل الخطاب قانون و شورای نگهبان است و ما به قانون پایبندیم.

صادق بر همین اساس ارسال هرگونه پیامک از سوی ستاد انتخاباتی روحانی برای برخی حرکت‌های غیرقانونی را رد کرد و خواستار رسیدگی مراجع امنیتی و قضایی به پیامک‌های جعلی در این خصوص شد.

وی تاکید کرد: آقای روحانی هیچ کاری را خارج از روال قانونی درخواست نکرده و همواره هواداران را به رعایت قانون توصیه کرده و حتما بعد از انتخابات نیز از قانون تمکین می‌کنیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها