امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۲:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130384
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجتبی شاکری عضو شورای شهر تهران امروز در مراسم روز جهانی معلولان که در مجتمع ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجتبی شاکری عضو شورای شهر تهران امروز در مراسم روز جهانی معلولان که در مجتمع نابینایان محبی منطقه 5 تهران برگزار شد در سخنانی اظهار داشت: ما در ابتدای کار شورای چهارم شهر تهران سعی کردیم به امر معلولان توجه کنیم.

وی ادامه داد: در روز عصای سفید نیز که جمعی در شورای شهر تجلیل شدند، به مصوبه دو فوریتی رأی دادیم تا هزینه ایاب و ذهاب دانش‌آموزان استثنایی رایگان باشد که امسال به اجرا گذاشته شد.

شاکری افزود: به دلیل اینکه در فصل بودجه مجلس و شورای شهر قرار داریم، تلاش می‌شود تا سازمان بهزیستی بودجه بالاتری دریافت کند تا مسائل درمانی و ... معلولان را جزو برنامه سال 94 آنها در نظر بگیرند و به رئیس سازمان بهزیستی پیشنهاد کردیم بحث اشتغال، تحصیل و تجهیزات و امکانات معلولان مورد توجه قرار گرفته شود که از مسائل مهم معلولان است و از همه مهمتر هویت و شخصیت معلولان است که باید کار بسیار جدی در این خصوص انجام دهیم.

عضو شورای شهر تهران خاطر نشان کرد: ما آثار ادبی در زمینه داستان، رمان و فیلمنامه در خصوص معلولان کم داریم و در صدا و سیما نیز مشاهده می‌کنیم که در این خصوص آثار کم است و باید تلاش کنیم این خلأ را جبران کنیم و باید سازمان بهزیستی و مجموعه‌های مرتبط فراخوان‌هایی بدهند و ما نیز در این خصوص کمک می‌کنیم تا تله‌‌فیلم‌هایی با محوریت معلولان تهیه شود.

به گزارش فارس، در خاتمه مراسم از دانش‌آموزان برگزیده در گروه‌های علمی، فرهنگی و هنری با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد و در حاشیه مراسم نیز نمایشگاهی از آثار و توانمندی‌های دانش‌آموزان استثنایی شهر تهران در رشته‌های مختلف فرهنگی، هنری و صنایع دستی در معرض دید شرکت‌کنندگان قرار گرفته بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها