امروز : چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 29
۲۱:۵۲
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130385
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 8
به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام پورمحمدی در ادامه نشست خبری خود با اصحاب رسانه در واکنش به اظهارات ...

به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام پورمحمدی در ادامه نشست خبری خود با اصحاب رسانه در واکنش به اظهارات خبرنگاری مبنی بر اینکه آرامش نسبی که امروز در بازار وجود دارد ناشی از اقدامات دولت نیست و به خاطر اعتماد مردم به دولت است گفت: شما می‌گویید که اعتماد کاری نیست؟ اعتمادسازی به کلی عملیات نیاز دارد و مهمترین بحث اعتماد هم صراحت در گفتار و عمل است.

وی افزود: ما فکر می‌کنیم همین سرمایه اعتماد سرمایه‌ای ارزشمند و دستاورد مهم دولت است و ما تمام حواسمان را جمع کرده‌ایم تا این سرمایه آسیب نبیند.

پورمحمدی با تأکید بر اینکه رئیس جمهور بارها به مسئولین گفته‌اند که اطلاعات غلط به مردم ندهید گفت: دولت به دنبال اعتمادسازی است و اگر امروز ‌آرامش نسبی در بازار اقتصادی وجود دارد به این دلیل است که دولت نخواسته پول پرقدرت و بی‌پشتوانه را به بازار تزریق کند.

وزیر دادگستری با تأکید بر اینکه ما سعی کرده‌ایم هزینه‌ها را کاهش دهیم گفت: ما از این طریق اعتمادسازی به سلامت بازار کسب و کار را فراهم کردیم و بسیاری از فعالان اقتصادی بعد از مدت‌ها به دولت اعتماد کردند.

وی مشکل اساسی در بحث اقتصاد را فضاسازی غیرعادلانه، ظالمانه و تحمیلی کشورهای غربی عنوان کرد و گفت: این فضاسازی ناشی از اقدامات دولت‌هایی که به تعبیر مقام معظم رهبری رنگ و لعاب بین‌المللی را به خودشان می‌زنند.

پورمحمدی خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما این است که علیرغم فشارها و تحریم‌های ظالمانه با اتکا به خودمان برنامه‌ریزی‌های دقیق‌تر و اجراهای جدی‌تری را داشته باشیم تا بتوانیم بخش بزرگی از مشکلات مردم برطرف کنیم.

وی در پایان گفت: ما تحریم را پر پروازی برای خودمان می‌دانیم و معتقدیم که با وجود تحریم‌ها می‌توانیم موفق عمل کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار