امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۶:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130388
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تقی ابوطالبی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران امروز در مراسم روز ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تقی ابوطالبی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران امروز در مراسم روز جهانی معلولان که در مجتمع استثنایی شهید محبی منطقه 5 تهران برگزار شد در سخنانی اظهار داشت: امروز در دنیا نظر بر این است که افراد سالم در کنار معلولان و معلولان در کنار هم زندگی کنند.

وی خطاب به دانش‌آموزان معلول، ادامه داد: شما باید مسئله معلولیت خود را به عنوان واقعیت زندگی خودتان بپذیرید و خانواده‌های شما نیز آن را پذیرا باشند.

ابوطالبی افزود: مسئولان نظام و جامعه باید بستر کار را برای فعالیت معلولان فراهم کنند و اگر انسان 10 درصد از توانمندی خدادادی را به کار گیرد به راحتی می‌تواند در کنار دیگران زندگی کند و اگر 30 درصد توانمندی‌ها را به کار گیرد به یک نخبه جهانی تبدیل می‌شود.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران یادآور شد: معلولان باید خودشان را به جامعه و مسئولان معرفی کرده و معلولیت را به عنوان یک مسئله واقعی بپذیرند و بدانند که در نزد خداوند محبوبیت خاصی دارند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها