امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۸:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130396
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدمهدی فرقانی امروز  در نشست تخصصی چالش‌های رسانه‌های محلی در برابر ...

به گزارش خبرنگار جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدمهدی فرقانی امروز  در نشست تخصصی چالش‌های رسانه‌های محلی در برابر رسانه‌ های سراسری اظهارداشت: امروز مطبوعات محلی  به عنوان بخش مهمی از مطبوعات کشور ما به شمار می‌روند.

این استاد علوم ارتباطات با بیان اینکه بنده به عنوان استاد علوم ارتباطات دانشجویان را تشویق می‌کنم که موضوع پایان نامه‌های خود را با بحث مطبوعات محلی انتخاب اختصاص دهند، افزود: به دنبال ظهور تکنولوژی‌های نوین ارتباطی امروز حوزه رسانه دچار تحول شده و دیگر نمی‌توان پذیرفت که نشریات ما به ویژه نشریات محلی به صورت سنتی اداره شوند.

به گفته وی، امروز عصر مطبوعات کاغذی تقریبا رو به پایان رسیده و فضای رسانه‌ها به سوی تخصصی و مجازی شدن می‌روند.

این استاد علوم ارتباطات با بیان اینکه یک حلقه گمشده در مطبوعات محلی وجود دارد، بیان داشت: حرفه‌ای گرایی، استقلال نسبی مطبوعات، فقر نیروی انسانی، مشکل مدیریتی، مصرف کننده به جای تولید کننده از جمله مشکلات و چالش‌های مطبوعات محلی است که باید مورد توجه قرار گیرند.

به گفته فرقانی، مطبوعات محلی نیاز به حمایت همه جانبه دارند تا از حالت مصرف کننده به حالت تولید کننده درآمده و بتوانند مسایل و مشکلات پیش روی خود را حل و فصل کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها