امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۰:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130405
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، فروغی‌نیا امروز در نشست تخصصی چالش‌های رسانه‌های محلی در برابر رسانه های سراسری که در محل دفتر مطالعات و ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، فروغی‌نیا امروز در نشست تخصصی چالش‌های رسانه‌های محلی در برابر رسانه های سراسری که در محل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها برگزار شد، به آسیب‌شناسی نشریات محلی پرداخت و گفت: اقتصاد، تبعیض، امکانات محلی، کیفیت نشریات، رقابت، آموزش، تشکیلات و سرعت و تکنولوژی از جمله مباحث مطرح در خصوص نشریات محلی است.

سخنگوی اتحادیه نشریات محلی در ادامه با بیان اینکه افراد به صورت مجانی و رایگان با نشریات همکاری نمی‌کنند ادامه داد: نشریات محلی حتی اگر به نقطه سر به سری درآمدها و هزینه‌ها برسند، باز هم تضمین می‌کنند که به حیات خود ادامه خواهند داد.

وی گفت: زمانی که رقابت‌ها میان بخش عمومی، دولتی و بخش خصوصی و لاغری مانند نشریات محلی برقرار شود، نتیجه معادله از پیش قابل تعیین است.

وی با تأکید بر بهره‌وری بهینه بخش دولتی از ظرفیت‌ها، ادامه داد: اگر سیاست‌های نظام تقویت بخش خصوص است، نمی‌توان رقابت کرد، چرا که رقابت در اقتصاد، شرط ماندگاری است.

به گفته فروغی‌نیا؛ سرمایه، نیروی انسانی، منابع اولیه، تکنولوژی و مدیریت در فعالیت مهم است.

وی با بیان اینکه نشریات در استان‌ها و شهرستان‌ها به صورت خانوادگی اداره می‌شوند، ابراز داشت: در استان‌ها مجبوریم که به این سمت و سو برویم که ماندگار بمانیم و حیات داشته باشیم.

وی همچنین با بیان اینکه به دلیل بالا بودن کیفیت چاپخانه‌ها در تهران مجبور هستیم چاپ نشریات را به تهران منتقل کنیم، خاطرنشان کرد: با چنین تفاسیری ما تسلیم شرایط حاضر هستیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها