امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۱:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130408
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد، جمعی از برگزیدگان بیستمین جشنواره مطبوعات ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد، جمعی از برگزیدگان بیستمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری& zwnj;ها که چندی پیش در تور آموزشی سه‌روزه معاونت مطبوعاتی در تهران حاضر شده بودند با ارسال تقدیرنامه‌ای، ضمن تشکر از سیاست‌ها و برنامه‌های معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت یازدهم، بر لزوم تداوم برنامه‌هایی از این دست در سایر بخش‌ها تاکید کردند و از معاون وزیر درخواست کردند این نوع نگاه حرفه‌ای و استفاده از پتانسیل نخبگان غیرتهرانی در سایر برنامه ها نیز تسری یابد.

در متن کامل این تقدیرنامه آمده است:

بازتعریف نقش، مسئولیت و کارکرد مطبوعات و رسانه‌ها و تلاش برای حاکم کردن فضای حرفه‌ای، شفاف و آزادی مسئولانه در حوزه اطلاع‌رسانی کشور، سرمایه گرانقدری است که با حضور جنابعالی با سرعت، همت و اشتیاقی شایان تقدیر در حال گسترش است.

در این راستا نیروی انسانی آگاه، کارآمد، خلاق و با تجربه نقش ویژه‌ای در تعمیق و اثرگذاری سیاست‌ها و برنامه‌های اصلاحی و توسعه‌ای خواهد داشت.

به همین منظور به عنوان برگزیدگان بیستمین جشنواره سراسری مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی، از سراسر کشور بر خود وظیفه می‌دانیم بیش از پیش در راستای ارتقای دانش تخصصی، توان حرفه‌ای و توجه به مسئولیت‌های اجتماعی خود و رسانه‌هایمان گام برداریم.

برگزاری نخستین تور آموزشی ویژه برگزیدگان جشنواره مطبوعات که زمینه استفاده از دانش و تجربه برترین اساتید ارتباطات و روزنامه‌نگاری، آشنایی با گردش کار رسانه‌های مطرح و اثرگذار، بازدید از مراکز شاخص فرهنگی و هنری و گسترش شبکه همکاری‌های حرفه‌ای بین روزنامه‌نگاران استان‌ها را فراهم آورد، به فال نیک گرفته و امیدواریم بتوانیم به سهم خود در به کارگیری و آموزش آموخته‌هایمان به سایر روزنامه‌نگاران، موثر باشیم.

ضمن تشکر از ابتکار و همت جنابعالی و تلاش همکاران و کارشناسان دلسوز و علاقمندان معاونت در برگزاری این تور آموزشی و امیدواری به تداوم این اقدام ارزشمند و اثرگذار، توفیق روزافزونتان را در اجرای هدف ارزشمند توسعه رسانه‌های کشور عزیزمان از خداوند مهربان آرزومندیم و امیدواریم این نگاه مسئولانه و حرفه‌ای در سایر بخش‌ها نیز تسری یابد و استفاده از تسهیلات و برنامه‌های زیرساختی از جمله تورهای آموزشی داخلی و خارجی به همین شیوه برای اهالی مطبوعات، فعالان واقعی رسانه و نخبگان این عرصه با تاکید بر کادرسازی بویژه برای اصحاب رسانه در استان‌های کشور امکان‌پذیر باشد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار