امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130409
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، محمد سلطانی‌فر در هفتمین سری از سلسله‌ نشست‌های تخصصی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها با موضوع چالش‌های رسانه‌های ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، محمد سلطانی‌فر در هفتمین سری از سلسله‌ نشست‌های تخصصی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها با موضوع چالش‌های رسانه‌های محلی در برابر رسانه‌های سراسری، اظهار داشت: باید دانش و آگاهی مدیران مسئولان نسبت به برخی مسائل و مباحث بالا باشد.

رئیس دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها افزود: بر همین اساس برای آن دسته از افرادی که متقاضی دریافت مجوز نشریه هستند در صدد هستیم سوالاتی را طراحی کنیم تا به آن ها پاسخ دهند.

وی بیان داشت: اینکه فرد در پاسخگویی به این سوالات قبول شود یا خیر اهمیت ندارد، برای ما کافی است که معلومات مدیران مسئول را در خصوص برخی مباحث از جمله اقتصاد و بیمه مطبوعات بسنجیم.

سلطانی فرد در ادامه بیان داشت: بر همین اساس از میان 500 سوال 40 سوال در اختیار مدیران مسئولی که درخواست مجوز خواهند داشت درنظر گرفته‌ایم که این امر در ماه‌های آینده اجرا می‌شود.

رئیس دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه با بیان اینکه 97 دوره آموزشی در خصوص رسانه در استان‌های مختلف برگزار شده است، بیان داشت: درصدد هستیم که این دوره‌ها و کلاس‌ها را به خصوص در استان‌های دور دست برگزار کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها