امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۳:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130414
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در دیدار با آیت‌الله زین‌العابدین قربانی نماینده ولی فقیه در استان گیلان ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در دیدار با آیت‌الله زین‌العابدین قربانی نماینده ولی فقیه در استان گیلان اظهار داشت:‌ سازمان تأمین اجتماعی بیش از 39 میلیون نفر بیمه شده در سراسر کشور دارد که خدمات درمانی و بیمه‌ای به آنها ارائه می‌دهد.

وی ادامه داد: در این سفر استانی در پی حل مشکلات و معضلات این استان هستیم و از تمامی مراکز بیمه‌ای و درمانی در طی این چند روز بازدید به عمل می‌آید.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: ایجاد اشتغال و مسکن برای بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی از اولویت‌های اصلی سازمان تأمین اجتماعی است.

در ادامه آیت‌الله زین‌العابدین قربانی اظهار داشت: با همه اقدامات دولت‌های قبلی و فعلی که برای مسکن انجام دادند مشکل مسکن مردم حل نشده بلکه مشکلات آن زیادتر نیز شده است.

وی با اشاره به اینکه پرداخت اجاره‌خانه‌ها دشوار شده است، گفت: رئیس جمهور سابق اعلام می‌کرد بی‌خانمان را خانه‌دار می‌کند که این وعده به خوبی محقق نشد که اگر این وعده‌ها عملی می‌شد کلی از مشکلات مردم کشور حل می‌شد.

وی گفت: انتظار ما این است که مردم را از بی‌خانمانی نجات دهیم اگرچه این اقدام کاری اصلی شما نیست. اگر بتوانیم مردم را صاحب‌ خانه کنید کار بسیار خوبی انجام شده است.

آیت‌الله قربانی بیان داشت:‌ دوا و درمان مردم کار بسیار مهمی است ولی هنوز در این بخش مردم مشکلاتی را دارند. در بعضی از مراجعات مردم به بنده مشکلاتی عنوان می‌شود که جوابی برای آنها نداریم. تنها نباید به شعار بسنده کرد بلکه باید این شعارها عملی نیز شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها