امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۵:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130422
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در آمریکای لاتین به نقل از «کورئو دل اورینوکو»، 4 هلی‌کوپتر حمل و نقل نظامی سری ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در آمریکای لاتین به نقل از «کورئو دل اورینوکو»، 4 هلی‌کوپتر حمل و نقل نظامی سری «Mi-171Sh» روسیه به وزارت دفاع پرو منتقل شد.

انتقال نخستین محموله هلی‌کوپترهای سری «Mi-171Sh» روسیه به پرو از 1 ماه قبل بین این 2 کشور برنامه‌ریزی شده است.

به همراه این سری از هلی‌کوپترهای نظامی روسی یک سری لوازم و تجهیزات جانبی مهندسی تکنیکی-هوایی نیز به منظور  ارائه ضمانت استفاده و بهره‌برداری از آن‌ها ارسال شده‌ است.

این هلی‌کوپترها به یک سری سیستم‌های جدید مجهز می‌باشند که از جمله آن‌ها دارا بودن تجهیزاتی است که اجازه پرواز در شرایط نامساعد آب و هوایی در هر زمانی را می‌دهد.

در اواخر سال گذشته روسیه و پرو در عرضه 24 نوع هلی‌کوپتر با یکدیگر توافق کرده و قراردادی را به امضا رساندند که بنا بر آن محموله‌ای از 8 هلی‌کوپتر را تا پایان سال جاری و 16 فروند دیگر را در سال 2015 عرضه کنند.

چندی است که روسیه به دلیل تحریم‌های غرب علیه این کشور بخشی از روابط تجاری خود با آمریکا، اتحادیه اروپا، استرالیا، کانادا و نروژ را لغو کرده و هرگونه واردات محصول را از این کشورها به داخل ممنوع کرده است.

به این دلیل مقامات روسیه پس از لغو روابط جهت پاسخ دادن به تحریم‌های غرب تمایل بیشتری به افزایش واردات محصولات از کشورهای آمریکای لاتین از خود نشان داده‌اند و این منطقه را جایگزین خوبی برای ادامه روند اقتصادی کشور خود در نظر گرفته‌اند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها