امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۵:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130449
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
به گزارش گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به دنبال اقدام  تروریستی امروز چهارشنبه در نزدیکی اقامتگاه سفیر جمهوری اسلامی ایران در ...

به گزارش گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به دنبال اقدام  تروریستی امروز چهارشنبه در نزدیکی اقامتگاه سفیر جمهوری اسلامی ایران در یمن, عبدالله الصایدی وزیر خارجه این کشور در تماس تلفنی با وزیر امور خارجه کشورمان این اقدام را محکوم و تاکید نمود دولت این کشور موضوع را به طور جدی پیگیری خواهد کرد.

ظریف در این گفتگوی تلفنی با اشاره به اقدامات تروریستی در یک سال گذشته علیه دیپلمات ها و اماکن دیپلماتیک کشورمان و یاداوری معاهدات و کنوانسیون های بین المللی از وزیر خارجه یمن خواست دولت ان کشور به وظایف خود در قبال حفظ و تامین امنیت دیپلماتها و اماکن دیپلماتیک به طور دقیق عمل نماید.

وزیر امور خارجه کشورمان همچنین با ابراز نگرانی از روند آزادی نور احمد نیکبخت که یک سال و نیم پیش از سوی گروه های ناشناس ربوده شده است  خواستار اقدامات جدی دولت یمن برای آزادی هر چه سریع تر دیپلمات ربوده شده کشورمان گردید. 

وزیر خارجه یمن با اظهار تاسف مجدد از این وقایع ابراز امیدواری کرد نور احمد نیکبخت آزاد و به جمهوری اسلامی ایران بازگردد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها