امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130455
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پایگاه خبری «دیلی‌کاس» خبر داد که پلیس شهر دنور یک زن که 7 ماهه باردار بوده است را ضرب ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پایگاه خبری «دیلی‌کاس» خبر داد که پلیس شهر دنور یک زن که 7 ماهه باردار بوده است را ضرب و شتم کرده است.

این حادثه زمانی روی داد که پلیس همسر این زن را به شدت مورد ضرب و شتم قرار می‌داد و زمانی که زن برای نجات همسرش به پلیس‌ها نزدیک شد، آنها وی را نیز به زمین انداختند.

فردی که فیلم این رفتار خشن و غیرانسانی پلیس آمریکا را با تبلت خود ضبط کرده در این باره به خبرنگاران گفته که در تمام عمرم تصاویری با این خشونت ندیده بودم. 

در فیلم منتشر شده یک پلیس آمریکایی با خشونت تمام درحال مشت زدن به سر یک فرد(همسر زن باردار) است که از نظر پلیس‌ها مظنون شناخته شده است.
 

این فیلم درحالی منتشر شده که پلیس آمریکا به دلیل قتل مایکل براون نوجوان سیاه پوست در شهر فرگوسن ایالت میسوری توسط یک مامور به شدت مورد انتقاد قرار گرفته و موجی از اعتراضات ضد نژادپرستی در آمریکا درپی این اقدام پلیس در سراسر آمریکا به راه افتاده است.

پیش از این هم پلیس یک جوان سیاه پوست را به دلیل در اختیار داشتن یک سلاح اسباب‌بازی به قتل رساند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها