امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۳:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130457
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 63
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شب گذشته پلیس آمریکایی که یک سیاه پوست مبتلا به آسم را خفه کرده بود، توسط هیئت منصفه ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شب گذشته پلیس آمریکایی که یک سیاه پوست مبتلا به آسم را خفه کرده بود، توسط هیئت منصفه دادگاهی در آمریکا از اتهام قتل تبرئه شد. 

اوایل تابستان سال جاری افسران پلیس نیویورک یک مرد سیاه پوست آمریکایی به نام اریک گارنر را به علت فروش سیگار بدون پرداخت مالیات بازداشت کردند اما رفتار وحشیانه پلیس با سیگار فروش سیاه پوست منجر به مرگ وی شد.

پلیس با حلقه کردن دست به گردن این دست فروش وی را که دچار بیماری آسم بود، خفه کرد.

پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; همزمان با تبرئه پلیس آمریکایی که دست‌فروش سیاه پوست را به قتل رساند، فیلم لحظه روی دادن این حادثه را دوباره منتشر کرده است که می‌توانید در زیر این فیلم را مشاهده کنید.
 
 
پلیس آمریکایی درحالی دیشب عفو شد که در هفته گذشته نیز قاتل نوجوان سیاه پوست آمریکایی مایکل بروان هم توسط دادگاهی در فرگوسن بی‌‌گناه شناخته شد.

تبرئه پلیس قاتل براون موجی از اعتراضات خیابانی را در شهرهای مختلف آمریکا علیه خشونت پلیس این کشور برانگیخت و حتی موج این اعتراضات به خارج از آمریکا نیز رسید.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها