امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۲:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130460
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 68
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،«اولی هینونن» معاون سابق آژانس بین‌المللی هسته‌ای و از کارشناسان ارشد اندیشکده آمریکایی

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،«اولی هینونن» معاون سابق آژانس بین‌المللی هسته‌ای و از کارشناسان ارشد اندیشکده آمریکایی «بلفر» طی یادداشت منتشره در این موسسه تحقیقاتی در زمینه «چشم انداز آینده هسته‌ای ایران» نوشت:سانتریفیوژهای ایران به چرخش خود ادامه خواهند داد و این کشور در آینده از سانتریفوژهای بیشتر در چرخه فعالیت هسته‌ای خود استفاده خواهد کرد.

هینونن در ادامه تحلیل خود مدعی شد که ایران در آینده اورانیوم غنی شده بیشتری را تولید خواهد کرد و بالطبع زمان طغیان هسته‌ای ایران کوتاه‌تر خواهد شد.

هینونن در بخش دیگر این یادداشت نوشت:باید گفت گذشت زمان به نفع ایران خواهد بود و این ترس از این کشور را بیشتر خواهد کرد. ایران در واقع به کشوری مبدل خواهد شد که قابلیت ساخت سلاح هسته‌ای را دارا خواهد بود.در خاتمه این یادداشت آمده است:تعیین مسیر هسته‌ای ایران شامل ابعاد فنی و سیاسی می‌باشد و اعمال پادمان‌های خیلی دقیق جهت مقابله با برنامه هسته‌ای این کشور ضروری است.
انتهای پیام/ 
 
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها