امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۰۹:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130465
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،سالن های جشنواره فیلم فجر از اهمیت خاصی برخوردار است زیرا قبل از جشنواره باید آماده سازی شده و بتواند پذیرای مخاطبینی ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،سالن های جشنواره فیلم فجر از اهمیت خاصی برخوردار است زیرا قبل از جشنواره باید آماده سازی شده و بتواند پذیرای مخاطبینی باشد که علاقمند به دیدن یک سال تلاش سینماگران در ویترین جشنواره هستند.

امسال خوشبختانه پردیس سینمایی کوروش و سینما سروش به ناوگان سالن‌های سینمای تهران اضافه شده است و از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار است. باید دید مدیریت امور سینما های کشور و برگزارکنندگان جشنواره این سالن‌ها را که به لحاظ کیفی بسیار مناسب و درخور توجه هستند در میان لیست سینماهای مردمی خواهند گذاشت یا خیر.

بر اساس پیگیری‌های خبرنگار سینمایی فارس، امسال با توجه به بهره‌برداری سینمای پردیس کوروش که از چند سالن با کیفیت برخوردار است همچنین کیفیت خوب سینما سروش با دارا بودن سه سالن پیشنهادات مسئولین برای اضافه کردن این سینماها به سالن های نمایش مردمی خواهد بود .

بنابراین گزارش، همه ساله فیلمسازان ازکیفیت صدای سالن سینمای برج میلاد گله مند هستند باید دید مدیریت امور سینماها  و مدیران برگزاری جشنواره چه فکری برای میهمانان خارجی و رسانه‌های جمعی خواهند کرد.

همچنین تعداد نمایش فیلم‌های جشنواره که عده‌ای از تهیه‌کنندگان در سال‌های گذشته از آن به عنوان اکران رسمی یاد می کردند نیز یکی دیگر از دغدغه‌های اهالی سینما است که البته چندی قبل از سوی دبیر جشنواره اعلام شد امسال تعداد نمایش فیلم‌ها به نسبت سال‌های گذشته بسیار کمتر خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها