امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130474
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نهمین فراخوان سوگواره نواها و اشعار آئینی با موضوع محرم و صفر ویژه نوجوانان و جوانان 12 تا 30 سال از ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نهمین فراخوان سوگواره نواها و اشعار آئینی با موضوع محرم و صفر ویژه نوجوانان و جوانان 12 تا 30 سال از سوی هیأت رزمندگان اسلام اعلام شد،  این سوگواره با مشارکت سازمان بسیج مداحان، شبکه قرآن و معارف سیما و معاونت فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می‌شود.

سوگواره در چهار رشته مداحی ،شعر، مناجات خوانی و تولید سبک ویژه برادران و خواهران بر پا می‌شود که برندگان برای مسابقه نهایی به همایش دعوت می‌شوند، ضمناً در این دوره رشته سبک نیز اضافه شده است و شرایط ویژه برای شرکت خواهران در تمامی رشته‌ها نیز فراهم شده است.

همچنین بخش ویژه سوگواره با موضوع حضرت قاسم بن الحسن(ع) و نقش نوجوانان عاشورایی در انقلاب اسلامی در رشته شعر برگزار می‌شود که برندگان آن از هدایای ویژه‌ای برخوردار خواهند بود.

 

 

از جمله شرایط آثار می‌توان به مواردی نظیر آثار شعر باید حداقل 3 اثر و به صورت مکتوب، در رشته مداحی شامل خواندن شعر، مدیحه‌سرایی و نوحه‌خوانی، در رشته مناجات‌خوانی قرائت فرازهایی از ادعیه مشهوره باشد که آثار رشته مداحی و مناجات در لوح فشرده (DVD یا CD) و حداقل 15 دقیقه و حتی المقدور به صورت تصویری و در بخش سبک باید سبک‌های جدید مداحی که مناسب با فضای هیأت از جمله نوحه، زمینه، شور، شعر، واحد و … است،‌ به صورت تولیدی و حداقل در 5 دقیقه در لوح فشرده (CDیاDVD) ارسال شود.

مهلت ارسال آثار تا تاریخ 20 دی ماه جاری است که باید همراه با کپی شناسنامه، یک قطعه عکس، نشانی و شماره تماس داوطلب به دبیرخانه سوگواره ارسال شود و به نفرات اول تا سوم در هر مقطع سنی از هر رشته به ترتیب کمک هزینه سفر زیارتی عمره مفرده، کربلای معلی و مشهد مقدس اهداء خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را از طریق سایت eheyat.com، ایمیل nava@eheyat.com و یا از طریق پست به صندوق پستی 111- 15715 ارسال و جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت هیأت رزمندگان اسلام مراجعه و یا با شماره 88986981 تماس حاصل کنند.

بر اساس این گزارش،‌ نتایج مرحله اول جهت حضور در مرحله دوم و اختتامیه نیمه دوم بهمن ماه در سایت هیأت رزمندگان اسلام اعلام می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها