امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۴:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130475
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سازمان تبلیغات اسلامی به موازات تأسیس در سال 1360 و در راستای عمل به ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سازمان تبلیغات اسلامی به موازات تأسیس در سال 1360 و در راستای عمل به وظایف اساسی خود در حوزه نشر فرهنگ قرآنی در نخستین گام بخش دارالقرآن را در اتاقی کوچک در این مرکز تأسیس کرد.

در این بخش که جمعی از چهره‌های برتر قرآنی و انقلابی کشور حضور داشتند اقدام به توسعه فعالیت‌های قرآنی و تربیت قاریانی توانمند کردند و پس از مدتی کوتاه در استان‌ها نیز فعالیت خود را نشر دادند تا در راستای نهادینه ‌کردن و تعمیق فعالیت‌ها و فرهنگ قرآنی در سطح جامعه گامی هدفمند برداشته باشند.

با گسترش فعالیت‌ها این بخش به اداره کل تغییر یافت و از سال 1381 نیز با تغییر ساختار تشکیلاتی به یکی از مؤسسات وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی تحت عنوان «سازمان دارالقرآن‌» تبدیل و در میدان امام‌حسین(ع)، خیابان خواجه نصیرالدین طوسی مستقر شد.

با توجه به نیاز به وجود ساختمانی برای برگزاری دوره و آزمون‌های این سازمان، از سال گذشته ساختمان جدیدی در نظر گرفته شد که با آماده شدن این ساختمان امروز 12 آذرماه سازمان دارالقرآن به طور رسمی به مکان جدید انتقال یافت و مسئولان و کارکنان این سازمان در ساختمان جدید مستقر شدند.

به گزارش فارس، ساختمان سازمان دارالقرآن به نشانی خیابان حافظ، بعد از تقاطع طالقانی، خیابان رشت پلاک 39 منتقل شد که افراد برای اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره جدید این سازمان (66956110) تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/م.خ

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار