امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۴:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130481
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
اکبر رجبی مدیر موسسه «طلوع بی‌نشان‌ها» درباره اهداف این نمایش خیابانی در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر فارس، گفت: موسسه «طلوع بی نشا‌ن‌ها» با اجرای این ...

اکبر رجبی مدیر موسسه «طلوع بی‌نشان‌ها» درباره اهداف این نمایش خیابانی در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر فارس، گفت: موسسه «طلوع بی نشا‌ن‌ها» با اجرای این پرفورمنس در آزادگان که محل زندگی برخی از کارتن خواب ها است  قصد دارد به جامعه نشان دهد که تمامی افرادی که روزی در این محل کارتن خواب بوده اند امروز بهبود یافته اند و دست یاری به سوی همدردهای خود دراز می کنند زیرا  جذب کارتن‌خواب‌های درگیر اعتیاد یکی از مهمترین اهداف پرفورمنس «نیمه بی‌نشان من» است.

 

وی اظهار کرد:  این موسسه  با همراهی 150 کارتن خواب بهبود یافته در اتوبان آزدگان با در دست داشتن مشعل های آتش با نگاه عشق و محبت که آغاز تحول است و به نشانه دگرخواهی با مشعل‌های آتش به دنبال کمک کردن به دیگر همدردانشان هستند. این حرکت نمادین موجب جذب کارتن‌خواب‌های آزادگان و همراهی آنان برای پیوستن به گروه و سرای امید، برای درمان و آغازی دوباره شد.

 

او در ادامه با تاکید بر این که بازیگران این پرفورمنس کسانی هستند که زمانی خود کارتن‌خواب بودند، گفت: امید ما این است که تا با اجرای این نمایش نه‌تنها بر توانمند بودن این افراد آسیب‌دیده تاکید کنیم، بلکه بر این باورند که اذهان عمومی را نسبت به تفکر معمول درباره کارتن‌خواب و اعتیاد تغییر دهد، زیرا اعتقاد دارد که در سایه این آگاهی اجتماعی، تک تک این آسیب‌ها به پایان خواهد رسید زیرا تمامی تلاش ما این است که روزی هیچ کارتن خوابی در سرما و گرما زیر سقف آسمان زندگی نکند و همه در پاکی سلامتی کامل زندگی خود را ادامه دهند.

بر اساس این گزارش، پرفورمنس «نیمه بی‌نشان من» به کارگردانی پریسا شاهی در اتوبان آزدگان تهران برگزار شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار