امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۹:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130489
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور با ارسال پیامی به رئیس و نمایندگان مجلس شورای ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور با ارسال پیامی به رئیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی به خاطر تصویب ماده‌ی 30 طرح الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت تشکر و قدردانی کرد.

متن پیام دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور به شرح زیر است:

به نام آنکه جان را روشنی داد

رئیس و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی

با اهداء سلام و احترام؛

وظیفه‌ی خود دانستم تا به عنوان خدمتگزار و نماینده‌ی کتابداران کتابخانه های عمومی سراسر کشور که در شهرها و روستا و بعضاً مناطق دور افتاده‌ی کشور در طول سالهای طولانی و علیرغم مشکلات و سختی ها و مضیقه های مالی و تجهیزاتی و حتی با فقدان امکانات لازم در فصول سرد و گرم، چراغ کتابخانه ها را روشن نگاه داشتند و پذیرای جامعه‌ی کتابخوان کشور خصوصاً نوجوانان و جوانان میهن اسلامی ایران بودند از اقدام شما بزرگواران که به تعبیر حضرت امام خمینی(ره) عصاره‌ی فضائل ملت می باشید به خاطر تصویب ماده‌ی 30 طرح الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت تشکر و قدردانی کنم.

در طول ماههای اخیر که افتخار حضور در برخی کمیسیونها و یا ملاقات با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی را داشتم با شنیدن دیدگاهها و نظرات دقیق و کارشناسانه‌ی ایشان امیدوار شدم که بزودی راه برای حل مشکلات کتابخانه ها به دست نمایندگان ملت گشوده خواهد شد.

از خداوند متعال سلامت و سعادت آن عزیزان را مسالت می کنم و این توفیقات را نتیجه‌ی اخلاص کتابداران عزیز و آگاهی و احساس مسئولیت نمایندگان محترم مجلس و قبل از هر چیز حاصل استجابت دعای خیر رهبر معظم انقلاب اسلامی برای توفیق خدمتگزاران نهاد کتابخانه های عمومی کشور می دانم.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها