امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۶:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130493
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 98
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ناصر باکیده مدیر امور اجرایی و دبیرخانه جشنواره بین المللی فیلم فجر با اشاره به اینکه تعداد زیادی از ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ناصر باکیده مدیر امور اجرایی و دبیرخانه جشنواره بین المللی فیلم فجر با اشاره به اینکه تعداد زیادی از آثار & laquo;نگاه نو» بخش مسابقه فیلم های اول به دبیرخانه ارائه شده است گفت: فیلم‌های این بخش زودتر بازبینی و نتیجه آن اعلام می‌شود.

 

وی با تاکید بر اینکه طبق جلسه شورای اجرایی جشنواره، بازبینی فیلم های این بخش در اولویت قرار گیرند توضیح داد: هنگامی که بازبینی فیلم های این بخش زودتر تمام شود فیلمسازان می‌توانند با آرامش خاطر بیشتری مراحل فنی فیلم هایشان را به پایان برسانند تا پس از بازبینی فیلم های بخش سودای سیمرغ؛ که تعدادشان 22 فیلم است از حجم کاری، تراکم و فشار زیاد استودیوها و مراکز فنی کاسته شود.

 

باکیده توضیح داد: همانگونه که در مقررات اعلام شده متقاضیانی که تا پایان آبان ماه ثبت نام کردند باید از ابتدای آذرماه فیلم هایشان آماده تحویل باشد تا بر اساس زمان بندی که از سوی دبیرخانه اعلام می شود فیلم ها جهت بازبینی به دبیرخانه تحویل داده شود.

 

مدیر امور اجرایی و دبیرخانه جشنواره فیلم فجر تاکید کرد: در حال حاضر برای اینکه تا پایان آذرماه اسامی برگزیدگان بخش «نگاه نو» را اعلام کنیم لازم است تا 20 آذرماه فیلم های بازبینی نشده، متقاضی این بخش به دبیرخانه تحویل داده شود تا در نوبت بازبینی قرار گیرند.

 

وی بیان کرد: با اعلام اسامی فیلم های برگزیده بخش عملیات فنی فیلم ها سریعتر انجام می شود تا مشکلی برای نمایش آنها در جشنواره پیش نیاید.

 

باکیده در پایان گفت: با همکاری تهیه کنندگان و کارگردانان تاکنون توانسته ایم برنامه منظمی برای بازبینی هیات های انتخاب داشته باشیم و امیدواریم همین نظم را تا پایان آذرماه حفظ کنیم، به هر حال برنامه ما این است که بتوانیم از ایجاد مشکلات بعدی هنگام آماده سازی فنی فیلم ها پس از اعلام نتایج هیات انتخاب جلوگیری کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها