امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۸:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130508
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; دهمین اجلاس وزرای اطلاع رسانی کشورهای اسلامی با شعار همگرایی رسانه ای برای ایجاد صلح و آرامش در جهان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; دهمین اجلاس وزرای اطلاع رسانی کشورهای اسلامی با شعار همگرایی رسانه ای برای ایجاد صلح و آرامش در جهان اسلام دقایقی پیش به کار خود پایان داد.

در پایان این اجلاس "علی جنتی" وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از همکاری و مشارکت کشورهای اسلامی و دبیرخانه سازمان همکاری های اسلامی و تمامی دست اندرکاران این اجلاس قدردانی کرد و گفت: به طور مجموع مباحث مطرح شده در این اجلاس و قطعنامه های 9 گانه تصویب شده از سوی اعضای این دوره از اجلاس زمینه مناسبی برای مقابله با خشونت و افراطی گری و نشان دادن چهره واقعی اسلام در جوامع بشری است.

وی افزود: در شرایطی که دنیای اسلام از برخی مشکلات و مسایل رنج می برد امیدوارم با قطعنامه های تصویب شده در دهمین دروه اجلاس وزرای اطلاع رسانی کشورهای اسلامی و با همکاری و همفکری با یکدیگر در حوزه رسانه ای بتوانیم به ایجاد صلح و آرامش در جوامع اسلامی  کمک کنیم.

جنتی گفت: برای میزبانی یازدهمین دوره برگزاری اجلاس وزرای اطلاع رسانی کشورهای اسلامی دو پیشنهاد از سوی کشورهای تونس و آذربایجان به دبیر خانه این اجلاس اعلام شده است؛ که پس از بررسی نتیجه نهایی آن اعلام و کشور میزبان برای برگزاری دوره آینده اجلاس وزرای اطلاع رسانی کشورهای اسلامی اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها