امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۳:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130533
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 100
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ساری، حجت‌الاسلام محمد‌جعفر منتظری پیش از ظهر امروز در همایش بسیج حقوقدانان استان مازندران ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ساری، حجت‌الاسلام محمد‌جعفر منتظری پیش از ظهر امروز در همایش بسیج حقوقدانان استان مازندران در سالن اجتماعات سپاه کربلای مازندران ‌با اشاره به اینکه بسیج کلمه طیبه‌ای است که در برابر حوادث روزگار در اهدافی که دارد ثابت قدم و استوار است، اظهار داشت: در مقابل شجره طیبه شجره خبیثه‌ای قرار گرفت که به دلیل نداشتن ریشه مشخص با طوفان کوچکی از بین رفت ولی اسلام به دلیل داشتن ریشه قوی در برابر طوفان‌های روزگار روز به روز قدرتمندتر شد.

رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به تلاش‌های که برعلیه اسلام در حال حاضر در برنامه کاری دشمنان قرار گرفت، افزود: دشمنان اسلام به دلیل ریشه داشتن اسلام کمترین موفقیت را به دست آورند.

منتظری با اشاره به اقدامات انجام شده توسط امام صادق(ع) در تربیت شاگردان اسلامی گفت: شاگردان این امام پس از سال‌ها به عنوان به عنوان مبلغان اسلام درخشیدند.

وی با اعلام اینکه تشکیل بسیج یکی از اقدامات اساسی نظام اسلامی و امام راحل بود، تاکید کرد: ریشه بسیج در بین مردم است برای اثرگذاری باید شاخه‌ است که تشکیل بسیج اقشار کار ارزشمندی است که نیاز به سرمایه‌گذاری دارد.

رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به اینکه باید افکاری بلندی در این قشر فعالیت کند و به طور دائم باید در حال تکاپو و رسیدن به تعالی در این قشر تلاش کرد، گفت:  بالا بردن سطح علمی بسیج در برنامه کاری قرار گیرد و باید در بسیار از امور بسیج از سایر اقشار جلوتر حرکت کند چون تنگ‌نظری در برنامه بسیج جایی ندارد.

منتظری با اشاره به اینکه افرادی که داری اصول خاصی هستند ولی خطوط قرمز را رعایت می‎کنند جذب شوند، یادآور شد: حضور در هر گروه و سازماندهی افراد برای تقویت بسیج بسیار کارساز است و یکی از شاخصه‌های بسیج جذب نیروهای شاخص و معتقد به نظام است.

این مسئول با بیان اینکه یکی از شاخصه‌های بسیجی حزب‌الله بودنش است و هر وقت به این مقام رسید، محبت خدا باید در دل خود حفظ کند،اضافه کرد: دلی که به یاد خدا است از شرک و نفاق پرهیز و از انحرافات دوری می‌کند.

رئیس دیوان عدالت اداری با اعلام اینکه هر حزبی دارای اساس‌نامه است و اساس‌نامه حزب‌الله موضع‌گیری در برابر خرافات است، درباره تشکیل  کانون وکلا گفت: نسبت به برخی اقدامات کانون وکلا انتقاد داشتم به این دلیل که یکی از افراد این عضو با کمال وقاحت در خارج از کشور حجابش را برداشت و این کانون در برابر این اقدام نامناسب این فرد واکنش نشان نداد چرا کانون وکلا در برابر این اقدام بی‌شرمانه عضو کانون وکلا برائت نکرد انتظار این بود که عضویت این خانم را در کانون وکلا را لغو می‌کرد.

این مسئول به اثرگذاری حقوقدانان در عرصه‌های مختلف اجتماعی کشور، افزود: در بسیاری از ارگان‌ها به دلیل نوع فعالیت این قشر می‌توان اثرگذاری مطلوبی داشت و  سازمان بسیج حقوقدانان در ادارات و سازمان‌ها باید اثرگذارتر از سایر اقشار بسیج فعالیت کند و در رفع بسیاری از امور اداری نقش موثری ایفا کنند.

وی در پایان گفت: انتظار از قشر بسیج حقوقدانان این است که در برابر اظهارنظرهای بی‌اصل و اساس سازمان ملل برضد انقلاب واکنش جدی نشان دهد و در برابر تهاجم و شبیه خون فرهنگی و حقوقی فریاد بزند.

انتهای پیام/‌86004/ش40/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها