امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۳:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130535
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 45
سعید اوحدی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: پروازهای عمره از امروز به مدینه منوره آغاز می‌شود و امسال یک هفته نسبت به سال گذشته ...

سعید اوحدی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: پروازهای عمره از امروز به مدینه منوره آغاز می‌شود و امسال یک هفته نسبت به سال گذشته اعزام‌ها زودتر آغاز شده است.

وی ادامه داد: امسال سال دومی است که زائران خانه خدا در ماه سفر به عمره مشرف می‌شوند و این توفیق را دارند که ایام اربعین حسینی و 28 صفر را در مدینه منوره حضور داشته باشند.

رئیس سازمان حج و زیارت اظهار داشت: از 15 صفر فرودگاه جده نیز باز می‌شود و پرواز مستقیم به فرودگاه جده از آن تاریخ آغاز خواهد شد.

وی همچنین به دیدار با وزیر حج عربستان اشاره کرد و گفت: در جلسه خوبی که با وزیر حج عربستان داشتیم موضوعات مختلف مطرح شد و وی از سازمان‌دهی عمره‌گزاران ایرانی اعلام رضایت و خرسندی کرد و دستورات لازم را داد تا مشکلی در راه اعزام زائران به خانه خدا وجود نداشته باشد.

اوحدی افزود: وزیر حج عربستان از اینکه زائران ایرانی جزو اولین گروه‌های زائرانی هستند که وارد عربستان می‌شوند ابراز رضایت کرد و در جلسه‌ای با حضور معاون اول رئیس‌جمهور و وزیر ارشاد نظم و انضباط زائران را تحسین کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار